Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio na vikendici na bazenu, voda osvežavajuća, ali sam izgoreo i sad me sve peče :c

Najeo se roštilja, iskupao, osvežio uff!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

lik slomio televizor u kaficu kad je Lukovic dobio crveni, pao sam od smeha [:D]

anyway, ja bih onom Kuzmanovicu ruku odsekao

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

vi ste se zapravo smorili sto su nasi cobani izgubili na svetskom prvenstvu u fudbalu:) ajde sto uvek gube i kad imaju deset puta bolje likove u timu, nego sto uvek isto gube, tj igraju ko babe kojima je dosadno i to nijednom nije bilo drugacije, pa sto bi sad...

brate, pa da smo dobili, ja bih se sa strepnjom vracao gajbi jer bi tripovao da mora sad da me pogodi meteor u glavu ili tako nesto...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

u sustini nam i nije toliko los tim, mada ne znam zasto zigic igra uopste, krakati mongoloid koji ne zna da trci a ne fudbal da igra

btw evo sprema se nevreme, malo osvezenja nocas o/

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...