Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne pamtim tezi dan od danasnjeg..

joj sta bi dao kada bi saznao koliko sam tecnosti izgubio putem znojenja.

sutra opet isto, al bar cu gledati nas protiv ganaca :)

ma tu sto si ti video i nije neka. Imam 2 mnogo bolje! :) Ali jebi ga, ne idu ovog puta... Mozes li ipak da mi pomognes? :D

matori, a sto je bila jedna kod nas na rodjendanu prosle nedelje iz cigre, joooj kako se zove, zaboravio sam, slatka jako..

isto neko 'cudno ime', nestandardno, a nije ni monika ni itana :D

valerija?

Link to comment
Share on other sites

^^Usrali ste bleju na krovu sto niste docekali zoru :)

Kad smo kod zore, lebac mu, krenulo da svice, a jos ni 4 nije bilo.

Dosta je bilo subotnjeg ucenja, odoh da spavam.

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

matori, a sto je bila jedna kod nas na rodjendanu prosle nedelje iz cigre, joooj kako se zove, zaboravio sam, slatka jako..

isto neko 'cudno ime', nestandardno, a nije ni monika ni itana :D

valerija?

da,da,Valerija. Mada,ona je meni bezveze... :)

Ljudi, kako je sinoc bilo dobro, ja ne mogu da vam opisem. Arno Cost je MNOOOOOGO dobro radio, a i Flash Brothersi posle njega. Bas sam se lepo naskakao...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Arno Cost je MNOOOOOGO dobro radio, a i Flash Brothersi posle njega. Bas sam se lepo naskakao...

slusas progressive a?

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Nisam mogao da spavam od muzike, navikao sam na mir i tišinu kada padne mrak. Silosi su vazdušnom linijom vrlo blizu, ceo set sam odslušao iz kreveta  [V]

e,ti pratis to po netu,pa mozda znas gde mogu da nadjem njegove setove?(po mogucstvu bas ovaj :D)

slusas progressive a?

aham :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...