Jump to content

vesti


dovlagsi

Recommended Posts

ne vidim koja je razlika izmedju ovoga i astre cabriolet, osim sto je ovaj kao malo elegantniji i napucaniji opremom...

mislim, mogli su odma da ga nazovu astra cabriolet umesto cascada :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa nemaš novu Astru Cabriolet, imaš samo onu iz prošle generacije (Astra TwinTop), koja je imala tvrdi krov.

Mene lično smara njihov enterijer, na svim modelima je isti. Lep je, ali isti.

znam da nema, zato i kazem da su mogli samo da ga predstave kao astra cabriloet umesto sto izmisljaju toplu vodu... ali onda ne bi bilo hajpa toliko :)

da, upravu si za enterijer, i to je generalno problem sa celom gm gamom automobila.

npr u chevroletu furaju onaj trokraki volan u aveu, cruzu, novom malibu-u, novom traxu i CAMARU.. mislim, zamisli kupis camara zato sto je drugaciji automobil od drugih, da bi dobio isti volan ko sto fura komsija u aveu 1.2.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa i ovoj su neshto deforsirali motor - koliko znam 1.6 turbo bi trebala da ima 180 KS!?

drugar ima takvu astru, ide kao nevreme, ali i puno troši

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas je NEVS kontaktirao uniju bivših zaposlenih u Trollhatanu, kreće se u analizu restartovanja proizvodnje 9-3 Griffin modela. :)

Al sigurno se neće u budućnosti tako zvati, niti imati bilo koji drugi motor sem 1,9 dizela ili možda BMW-ovog dvolitarskog benzinca. Start se očekuje u drugoj polovini 2013. godine.

Ogromna vest za dovlagsi-ja, jes, jes! :)

saab-93-sedan-side-1024x768-565x424.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Нова минимална цена обуке возача

http://www.mondo.rs/s265752/Lifestyle/Vesti/Obuka_za_B_kategoriju_od_54160_dinara.html

Vlada Srbije odredila je najniže cene teorijske i praktične obuke za vozače i za polaganje vozačkog ispita koje predviđaju da obuka za B kategoriju ukupno ne može koštati manje od 54.160 dinara, bez poreza na dodatu vrednost.

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Po meni uopste nije toliko lose da se malo poostri ta obuka vozaca jer stvarno svakakve budale izlaze na ulicu iz tih auto-skola. S tim da to nema nikakve konkretno veze s cenom, juce vidim lika sa kolima auto skole, sa sve onim L namontiranim, kako pretice preko duple pune... Nadam se da to nije ovaj sto ga obucavaju :) Ali salu na stranu, sta ce taj lik da nauci ove koji dolaze kod njega u auto-skolu?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Po meni uopste nije toliko lose da se malo poostri ta obuka vozaca jer stvarno svakakve budale izlaze na ulicu iz tih auto-skola. S tim da to nema nikakve konkretno veze s cenom, juce vidim lika sa kolima auto skole, sa sve onim L namontiranim, kako pretice preko duple pune... Nadam se da to nije ovaj sto ga obucavaju :) Ali salu na stranu, sta ce taj lik da nauci ove koji dolaze kod njega u auto-skolu?

Ти што су будале, углавном знају да возе лепо ал их боли курац. Они што не знају (фазон жене), они направе гужву на семафору, терају те мало да псујеш, можда те исече, чукне да ти ништа не буде итд. али углавном не праве мејџр срања.

Нису ти ликови лоше научени него су батице, а ти си батица ил ниси, невезано за ауто школу. Ја возим на неки дулио начин и оно, та филозофија би ми остала и да ме обучавао неки џизас или неки психопата. Једино ако је инструктор бољи или гори, па изађеш технички зајебанији или мање зајебан, али техника не претиче преко дупле пуне него лик. Нису то људи од девет година, па да их васпиташ.

Бар ја тако видим цео трип, кад погледам по себи.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Fora je sto se svako moze vaspitati. Isti Srbi koji preticu kolonu preko dve pune na prevoju, u Hrvatskoj ne smeju da predju 150, u Italiji 130 i ne smeju da blicaju, u Svajcarskoj ne prelaze 100. Zasto? Zato sto je Svajcarac iz kamiona na svakom cosku izbacio kameru. Em sto slikaju svuda, em sto je najniza kazna 100e za fazon prekoracenje od 10 na sat. 50+ ili crveno je u hiljadama. I tako se izbegava korumpirani posrednik u pisanju kazne.

Link to comment
Share on other sites

Али ја и причам о томе. То није обука, то је касније санкционисање непожељног понашања. Тај што претиче преко пуне не претиче јер не зна да је то пуна него зато што оће. Није он изашао неук из ауто школе.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...