Jump to content

vesti


dovlagsi

Recommended Posts

Video sam večeras uživo novu Kiu Rio i moram priznati da sam malo više zbunjen - jebote ono je veličine skoro kao ceed, zar ne bi trebalo da on bude "B klasa"?

btw - osim zbunjenosti veličinom auto je skroz simpa...

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jos sedam godina sa dosadnom BMW trojkom... oni pod hitno treba da vrate nekog poput Bengla da im radi dizajn, jer uskoro dolazi nova Mercedesova C-klasa, koja ce sasvim sigurno biti nemilosrdno bolja od ove trojke.

A sto se Kije Rio tice, znatno je manja unutra i motori su joj slabiji, jel. Ali svakako da prave finu podlogu za novi ceed/proceed za sledecu godinu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ne znam ništa o kvalitetu (pretpostavljam da o tome pričaš), ali aktuelna e-klasa je toliko penzionerski auto da ne vidim zašto bi ga kupio iko mlađi od 60 a da nije taksista

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ali ako nova A klasa budeo iole nalik onom konceptu tako će da se naopšti svega BMW-u serije 1 koji je u najnovijoj verziji i više nego užasno ružan i dosadan. Mada u konkurenciji BMW serije 3 ili C klase bih se razmislio (da imam para :) ali bih tu u jednačinu uzeo i Audi A4 koji je predobar u tom rangu. Ali je činjenica da prosto očekujem i od novog A4 i od C klase da budu znatno inovativniji od ovoga što su predstavili kao "novu" seriju 3.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mogu da vam kazem o Mercedesu S600 i BMW-u sedmici 750L (Long), bar kao putnik - Mercedes je dosta mekshi nekako, mada realno nema toliko mesta pozadi (kada pogledam ovako, nema chak ni vishe mesta nego moj Mondeo), ali je nekako vishe za odmaranje nego BMW. BMW ima tvrdje amortizere (chak i u rezimu Comfort), nekako brze startuje i brze skrece i za putnika nije toliko mekan kao Mercedes (govorim, naravno, o zadnjem sedishtu). Oba automobila su napravljena da te neko vozi, tako da ne znam kakvi su u voznji (ali kapiram da su za vozacha oba jako dobri).

Shto se ostalih Mercedesa i BMW-a tiche, vozio sam se, opet kao putnik, u Mercedesu C klase (dizel) i BMW X6. Oba mi se ne svidjaju (((

Mercedes C klase je dosta tvrdji od S klase (doh!), malo mesta ima za noge pozadi, dizel motor vibrira (jebiga dizel je i u Mercedesu dizel), jedino shto mi se svidelo je kako je sve organizovano i materijali su na nivou.

BMW X6 je jedna brutalna zver, koja ima debilno organizovanu unutrashnjost i u koju je visokom choveku teshko uci - svaki put opandrchim glavu o prednji stub poshto je dosta naklonjen nazad. U izvedbi Tekno ili kako se to kod BMW-a zove, ima karbonske i metalne plochice unutra, sedishta sa alkantrom i slichna sranja, ali se osecash kao da si ushao u pecinu ljudozdera - sve je nekako mrachno i hladno. Najjacha stvar kod X6 je ubrzanje za nekih 6-7 sekudni do 100 km/h, jebachki volan i shirina guma preko 300 :tf:

A da, zaboravih Mercedes A klase (dodushe prethodne generacije) - koji je to fail od auta - znachi besna hoklica koja koshta kao 3 mala automobila B klase. Tvrdo, neudobno i napred i pozadi.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...