Jump to content

vesti


dovlagsi

Recommended Posts

drasko:

pobogu, nisam ocekivao da ces da racionalizujes betmobil:) ja ostajem pri tome da je betmen gotivni car koji moze i lambordzini da drajva po mocvari, a kristijan bejl je urbani sirovi derpe! [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobra je mazdica, potpuno u nekom svom svetu :)

a koji je to njen svet? Ja bih je lagano ispazario, bez razmišljanja :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a koji je to njen svet? Ja bih je lagano ispazario, bez razmišljanja :)

Stvarno? Pa to je kul.

Mnogo je bolja no sto isprva mislis da jeste... Prekul je i mega-zabavna za voznju. Bukvalno je ok uzeti i onu najjeftiniju za 18.590 evra, u ovom slucaju specifikacija opreme nije toliko vazna.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, nije ni neka razlika. Samo je moje neko razmišljanje uvek bilo da bih pre uzeo nešto ovako za 20ak soma nego tipa Golfa V ili nešto iz cenovnog ranga oko 20 somundara. A svi su me kad bih tako nešto rekao uvek gledali kao budalu :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1. Draško - Ja se slažem sa draletom, meni se ovaj novi betmobil skroz dopada. Ali kapiram da je dobar deo njegovog dizajna morao da "isprati" Lamboa kojeg Betmen vozi kao regularan uspešan biznismen. Da je vozio neki "zaobljeni" auto, verujem da bi se to odrazilo i na betmobil.

2. Hajli - Ne znam šta da ti kažem za Mazdu osim da ti je ja ne bih preporučio kao kupovinu u vidu PRVOG automobila. Pri čemu ne mislim "tek sam položio pa hoću da vozim" prvog automobila već prvog u voznom parku. Prvo, dvosed je, drugo, ako povezeš još nekoga bukvalno nećeš imati gde da staviš čak ni najmanju torbicu osim tom nekome u krilo (nema ni onu "lažnu" zadnju klupu), ima gepek koji je čini mi se mali čak i za osrednju kupovinu u nekom megamarketu... na stranu sve sjajne karakterstike, i to što kad voziš ovaj auto imaš osećaj kao da voziš igračku i prosto je super zabavno, odavno se nisam baš dobro zabavljao vozeći :) ali to je baš to, da "petkom uveče" spustiš krov leti i izađeš u grad... sve komplikovanije od toga mož' da zaboraviš.

Link to comment
Share on other sites

ma jok, nema šanse da to kupujem ko prvi auto, nego sam kao imao svoj neki fiks ludački plan da sad položim, kupim nekog krša, a onda za dve godine kupim nešto novo. I onda mi se ova mazda svidela.

A što se tiče mesta, uvek sam bio u fazonu da me boli kurac jer neću nikog da vozim, a tih 160 litara mi je dovoljno za prtljag :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Plan ti je ok za vežbu, ali i dale nisam siguran da bi ti se dopalo kada bi mazdu kupio kao prvi auto... tj. bilo bi ti kul dok se vozikaš gradom, i čim bi prvi put trebalo da, ne znam, kupiš mikrotalasnu, imao bi problem jer ne bi imao gde da je staviš :)

Link to comment
Share on other sites

nije to ludachki plan, vec normalno razmishljanje..

mislio sam ludački plan da druga kola budu nešto tipa mx5, jer bi me sve ishejtovali kako za 22 soma mogu da uzmem Accorda ili Civica ili gomilu drugih stvari, a ja se zalepio za ovo

@Laki:

moguće, al ono, nikad se nisam tripovao da imam kola koja bi mi služila za prevoz stvari. Kapiram da mikrotalasna ipak staje, kao što staje i ne znam, desktop komp, a za sve ostalo bih tražio dostavu od tih velikih stvari :))

A opet, kapiram da su svi drugi u pravu, a ja se ložim na kola koja se generalno ne kupuju kao prva, već se kupuju kao addon zajebancija :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma ono, mislim, radi svako šta hoće, ali znaš već, treba da odvezeš babu i kevu do pijace, ali ono kara, može da stane samo jedna osoba, desktop komp, ja mislim sa priličnom sigurnošću da ne bi stao osim na suvozačevo mesto, najozbiljnije, a onda nemaš mesta ni za suvozača :) I tako, to je jedna od onih situacija što ne možeš da je predvidiš dok se ne desi. Ali eto, da ne mračim, recimo ako bi imao tih 20k, za 12-13 kupiš neki "normalan" auto i za ostatak polovan ovja mx5 nađeš onu malo stariju i silno se izvozaš :)

Link to comment
Share on other sites

MX5 je dobra za zezanje ili da je uzmesh kao rent-a-car na moru. Za normalan zivot jednostavno nije napravljena... Kabrioleti generalno nisu dobra investicija - koshtaju puno, teshki su za odrzavanje, a cena im je mala kao polovnjacima zato shto postoji malo ljudi kojima to treba, a i ako im treba kupuju novo.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ma ono, mislim, radi svako šta hoće, ali znaš već, treba da odvezeš babu i kevu do pijace, ali ono kara, može da stane samo jedna osoba, desktop komp, ja mislim sa priličnom sigurnošću da ne bi stao osim na suvozačevo mesto, najozbiljnije, a onda nemaš mesta ni za suvozača :) I tako, to je jedna od onih situacija što ne možeš da je predvidiš dok se ne desi. Ali eto, da ne mračim, recimo ako bi imao tih 20k, za 12-13 kupiš neki "normalan" auto i za ostatak polovan ovja mx5 nađeš onu malo stariju i silno se izvozaš :)

e, al pazi, ja baš ta razvoženja i sl hoću da izbegnem samo tako :) Do sada nisam polagao i vozio jer meni nije trebalo, a drugima oko mene jeste (keva, baba i sl), al ne daj bože da se ti drugi uhvate da malo pomognu kupovinu, tj učestvuju :)

Onda to i nije loša solucija, samo što onda ne bih imao mesta ni za sebe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

RADOVI NA GAZELI:

Dugo očekivana rekonstrukcija beogradskog mosta "Gazela" počeće danas, a tokom početne faze radova, koja će trajati do 31. jula, za saobraćaj će biti zatvorena pojedina uključenja iz pravca Bulevara vojvode Mišića i Savske ulice i isključenja ka Ulici Kneza Miloša i Topčiderskoj zvezdi. Radovi na prilaznim rampama mosta počeće danas, a 3. jula i obnova asfalta na autoputu od "Sava centra" do petlje Tošin bunar. Gradonačelnik glavnog grada Dragan Đilas je apelovao na Beograđane da maksimalno koriste vozila javnog prevoza tokom trajanja radova na mostu. Đilas je ranije najavio da postoji mogućnost da, u slučaju da tokom rekonstrukcije "Gazele" dođe do prevelikih gužvi, preko Save bude postavljen pontonski most, za koji je Saobraćajni institut CIP već izradio idejni projekat. Gradonačelnik je kazao da su gradske vlasti od izvođača radova tražile maksimalno angažovanje i dobile garancije da će se raditi po dinamici koja je dogovorena.

Ovo je prva prava rekonstrukcija "Gazele" od njene izgradnje 1970. Prema saopštenju javnog preduzeća "Putevi Srbije", umesto uključenja na most (autoput E-75) iz pravca Bulevara vojvode Mišića, koje će biti zatvoreno, vozila koja dolaze iz tog bulevara, iz pravca Sajma, biće vođena na Novi Beograd Savskom ulicom i dalje preko Starog savskog mosta. Drugi alternativni pravac je skretanje u Ulicu kneza Miloša ka centru grada, a potom uključenje na autoput iz te ulice. Zbog zatvaranja uključenja na "Gazelu" iz pravca Savske ulice, vozila koja se kreću tom ulicom iz smera Železničke stanice, alternativno će biti vođena preko ulica Nemanjine ili Miloša Pocerca do Ulice kneza Miloša, odakle će se dalje uključivati na autoput u smeru ka Novom Beogradu. Zbog zatvaranja isključenja sa mosta prema Topčideru ili Banjici, vozila koja se autoputem kreću prema Banjici ili Topčideru biće vođena preko petlje "Autokomanda", dok će, zbog zatvorenog isključenja sa "Gazele" prema Ulici kneza Miloša, u smeru ka centru grada, vozila koja se kreću ka toj ulici ići Savskom ili Sarajevskom ulicom ka centru grada.

Zbog radova, 11 autobuskih linija od danas menja trasu - linije 88, 89, 601, 94, 74, 17, 18, 88, 601 i sezonske linije ADA 2 i ADA 5 će saobraćati izmenjenom trasama, a 11 i 13 će biti ukinute, najavljeno je iz gradske uprave. Vozila sa linije 11 i 13 biće preusmerena na novu tramvajsku liniju sa oznakom 13, koja će saobraćati od Bloka 45 do Banovog brda, dok će autobusi 88, 89 i 601 u smeru ka Novom Beogradu saobraćati do petlje kod Hitne pomoći i nazad preko "Gazele", pa redovnom trasom. Linija 94 saobraćaće delimično izmenjeno, pa će u smeru ka Miljakovcu voziti do petlje kod Hitne pomoći i nazad ispod mosta, a potom redovnom trasom. Vozila sa linije 74 će u oba smera, umesto Ulicom kneza Miloša i "Gazelom", saobraćati preko Trga Nikole Pašića, Dečanske ulice i Brankovog mosta, zatim ulicom Španskih boraca i Bulevarom Zorana DJinđića. Linije 17 i 18 u zoni mosta "Gazela" neće menjati trasu. Međutim, vozila na oznakom 17, kao i sezonska linija ADA 5, će zbog radova na autoputu od "Gazele" do petlje "Tošin bunar", od Omladinskih brigada do mosta saobraćati Bulevarom Zorana DJinđića, ulicama Milentija Popovića i Vladimira Popovića. Linije 18, 88, 601 i sezonska linija ADA 2 će na Novom Beogradu od kružnog toka kod ulice Španskih boraca saobraćati ulicom Španskih boraca, Bulevarom Zorana DJinđića, a potom ulicama Milentija Popovića i Vladimira Popovića. Vozila sa oznakom 89 će na Novom Beogradu, od raskrsnica ulice Antifašističke borbe i Bulevara Milutina Milankovića, voziti Bulevarom Milutina Milankovića i ulicama Milentija i Vladimira Popovića. Linija 94 će na Novom Beogradu od raskrsnica ulice Španskih boraca i Bulevara Milutina Milankovića saobraćati Bulevar Milutina Milankovića, Milentija Popovića i Vladimira Popovića. Vozila će na izmenjenom delu trase koristiti sva postojeća stajališta javnog gradskog prevoza.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

news news news news

Bugatti se vratio u knjigu rekorda! Zvanicno: Bugati Veyron Super Sport = 431,07 km/h!

8,0 W16 quad-turbo 1200 KS 1500 Nm DSG7

1278329223_veyron1.jpg

------

Mercedes CL za 2011.

Mercedes-Benz-CL-Class_2011_photo_01.jpg

Mercedes-Benz-CL-Class_2011_photo_0a.jpg

------

Range Rover Evoque

serijski model, krece na jesen

Land_Rover-Range_Rover_Evoque_2011_photo_01.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...