Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj ponisteni gol je poslednje sto nam je trebalo jer , ako pobede nemci, stampa u obe zemlje ima da trubi sledecih pola veka kako je ovo poetska pravda za onaj gol u finalu 1966te...mada su englezi realno loshije odigrali ovo poluvreme, barem za sada

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ko jebe glupu FIFU kada stave ovog retarda da sudi, bez obzira na gresku na nasoj utakmici

i ko ih jebe kada im u 2010. godini treba, ne znam sta, pa da uvedu novinu da sudija moze da pregleda snimak ili nesto

kao sto je neko rekao, ovako nesto smori prejajnu utakmicu

Link to comment
Share on other sites

pritom je ovaj gol najcistija i najgrublja greska koju sam ikad video, a gledao sam i razne slj lige. ja razumem da lopta udje deset santima i da je odbrambeni izbije 'sa linije', pa da se spekulise, al da lopta udje pola metra u gol i da se ne svira nista, to nisam video. pa da je svirao ofsajd, faul, kraj poluvremena, pad meteora, manji bi retard ispao.

kolko god bio pristrasan ili nepristrasan, ofsajdi i penali ne mogu da se porede sa ovim sranjem.

upalio sam tekmu sa svescu da navijam za nemce jer imaju grdje igrace, a masinerija su, nasuprot ovim manekenima, al brate, ovo nema smisla, sad navijam za engleze, bar do izjednacenja, a posle nek kara ko koga stigne. sramota da se ovo desava na svetskom prvenstvu u eliminacijama, nadam se da ce liku zabraniti da sudi zauvek na bilo kojim tekmama (ukljucujuci i video igre), kao i njegovoj deci i unucima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nema bre ofsajda iz "bekovske"

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

nije priznat gol stoičkovu protiv nigerije 94te, isto ga je zavukao pola metra iza linije iz slobodnjaka

moguce, al to je bilo pre sesnes dina, tako da se ja sa wc94 secam samo hristovog gola sa trijes metara i onog bebetovog i penala roberta badja:) i da je horhe kampos nizak, a odbranio penal:) tako da u sustini i nisam pogresio, posto se ne secam, to mu dodje isto ko da nisam video [:D]

evo sad mi rekose ukcani koji su blejali uz tv na poluvremenu, da je sudija video sta je uradio i da je bio u fazonu da je svestan da mu je to kraj sudjenja na svetskim prvenstvima. sad mi ga zao, retarda:) valjda ce da uvedu snimke jebo ih ja, bolje je svima. pritom je sudija rekorder uz jos jednog lika, sudio je osam sveckih lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ladno im daju da sude ovaku važnu utakmicu posle onoga što su uradili nama. ne kažem da smo zbog njih pukli, daleko od toga, ali ne vide onu ruku (čitaj: neće da vide ruku) i fifa ih nagradi da sudi ovu tekmu. počeću da paranoišem... :(

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...