Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@sarma da ne gusim topik vidi spojler

vidic vs terry

touches

86 54

passes

66 35

balls won

35 24

i sta nam to govori? da su nasi napadi kretali iz zadnje linije?da je vidic ima vise posla od terija? stankovic je na toj utakmici pojediacno imao najvise suteva u nasem timu, ali to je samo kvantitativni podatak.

mislim mogu da se ja nadmudrujem sad sa tobom u tvom stilu: vidic 3 tekme -3 gola, teri 3 tekme -1 gol; ali necu, jer takvo poredjenje ne bi bilo fer(zbog zanemarivanja razlicitih faktora koji su uticali na utakmice)

sa tvog sajta:

jun-il vs alves

touches

46 40

passes

28 24

balls won

24 17

ispade s.korejski cb bio bolji od portugalskog :)

i nisam rekao da je Vida odigrao lose

@topik jos njenih slika [:p]

51481_paragvajslavi33301-reuter-jorge-adorno_origh.jpg

51474_paragvajslavi03-afp-norberto-duarte_origh.jpg

51484_paragvajslavi33304-afp-norberto-duarte_origh.jpg

51482_paragvajslavi33302-reuter-jorge-adorno_origh.jpg

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

@sarma da ne gusim topik vidi spojler...

cekaj cekaj... sada ja kao tebe navlacim, a ti neces da uzvracas na "moj nacin"... pa ti si napisao teri>vidic na ovom sp... iako je bilo kakvo poredjenje igraca koji igraju u razlicitim timovima protiv razlicitih protivnika samo po sebi potpuni HC... ja sam samo pokusao da umesto fotografije predjem na statistiku... ako to nije realnije, ne znam sta jeste...

Link to comment
Share on other sites

tosicu, decku koji je u '91 pri rezultatu 1:2 sutnuo loptu sa 30 metara ko majmun?

zemljo otvori se,bambi jedini u nasoj reprezentaciji moze da ugrozi golmana sa distance pored kolarova i stankovica,a da ne pricamo da jedini poseduje dribling koji nije "shutnucu loptu u stranu i pretrcati protivnika".On ce strahovito da napreduje samo da pocne da igra redovno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@sarma

sto se tice statistike, poenta onoga "moj nacin-tvoj nacin" je da se stat. podaci mogu prikazati u svoju korist (sve zavisi koje kreiterijume uzmemo). kao sto vidis u onom poredjenju sa utakmice s.kor-port stat ne govori mnogo,cak moze navesti nekog na pogresne zakljucke.

na kraju,ako pogledas ranije postove, oni su se odnosili na konkretnu situaciji i moji stavovi su u tom kontekstu, odnosno nisam ja poredio njihove ucinke na utakmicama, vec reakciju u onim situacijama (pretpostavljam da si ti shvatio u drugom (sirem) kontekstu, pa si se zato pozivao na statistiku)

nadam se da se sad razumemo :)

Sit down! Eh, sit down!

Did you sit down before?yes? well, get up! [:D]

http://www.youtube.com/watch?v=L0WdGEZ9rqM&feature=related

Draganeee

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

zasto je kapelo kreten?Koji ste tardi jebote :))Treba mirno da gleda kako sa najjachim timom na svetu igra 0:0 protiv Alzira i kako mu se Runi vuche ko crevo po terenu(i ne samo on)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...