Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

a jbg,ja bih se skinuo go,ali opet,ja bih i igrao rukom ko suarez pa jebem li ga.I zaista ne mislim da sam sisica i cigan zbog toga.

i da,objasnite mi zasto su Spanci cigani?Tj. ko su cigani u ovoj repki,posto realno,stvarno ih nema.U stvari,eto,Buskets,on je najveci cigan i to je to.Chak i Pujol kojeg ja ne volim nije cigan.Jesu oni tradicionalno cigani,i ja ih zbog toga nikad nisam gotivio,ali sam josh pre svetskog rekao da ce da osvoje jer su vanzemaljci,stvarno im je ova repka potpuni izrod.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jel smem da vas pitam sta to znachi biti cigan u profesionalnom fudbalu?

posto se ovde, taj termin, primenjuje na skoro sve ucesnike turnira...od engleza, argentinaca, svih juznoamerikanaca...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jedino sto bih mogao da zamerim nije intenzitet, mesto ili nachin radovanja nego trenutak - ipak je ovo "samo" polufinale i za ovakvu, ekstremno jaku, reprezentaciju (koja ce mozda trajati josh xy godina ili se raspasti kao francuska nakon 2000te) tesko da ce biti uspeh ako budu i drugi na svetskom prvenstvu, odnosno ako izgube u finalu.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

cigani su sto kaze lale po difoltu..oni su chak stub ciganske transverzale..koja vodi od argentine, meksika preko portugala, spanije, juzne francuske i italije sve do nasih prostora i bosne, hrvatske i srbije..jednostavno ciganske nacije..

drago mi je da ce kralj sudjenja Webb suditi finale..valjda nece biti sranja kao dosad..

Link to comment
Share on other sites

jedino sto bih mogao da zamerim nije intenzitet, mesto ili nachin radovanja nego trenutak - ipak je ovo "samo" polufinale i za ovakvu, ekstremno jaku, reprezentaciju (koja ce mozda trajati josh xy godina ili se raspasti kao francuska nakon 2000te) tesko da ce biti uspeh ako budu i drugi na svetskom prvenstvu, odnosno ako izgube u finalu.

igi, snimak je sa eura 2008

Link to comment
Share on other sites

a jbg,ja bih se skinuo go,ali opet,ja bih i igrao rukom ko suarez pa jebem li ga.I zaista ne mislim da sam sisica i cigan zbog toga.

i da,objasnite mi zasto su Spanci cigani?Tj. ko su cigani u ovoj repki,posto realno,stvarno ih nema.U stvari,eto,Buskets,on je najveci cigan i to je to.Chak i Pujol kojeg ja ne volim nije cigan.Jesu oni tradicionalno cigani,i ja ih zbog toga nikad nisam gotivio,ali sam josh pre svetskog rekao da ce da osvoje jer su vanzemaljci,stvarno im je ova repka potpuni izrod.

Sto kaze Dule, samo se zajebavamo malo..

Sto se tice fudbala, totalni su carevi. Cigani su po defaultu kao narod. A opet, nemam neko mnogo bolje misljenje ni o nama. Popularna, blaza, rec za to je 'temperamentni'. Recimo, Svabe i Englezi su nabedjenji kurtoni...pritom, ovde ne generalizujem, nego mislim na veci deo naroda.

Link to comment
Share on other sites

koliko nemaca i engleza poznajes? ne seri bre sa tim generalizacijama

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni rekao da su svi takvi, nego veci deo.

Ne govorim samo o ljudima koje sam licno upoznao(recimo, upoznao sam jako puno Nemaca, a samo je jedan lik od njih car koji bi mogao da mi bude ortak...brate, picketine su), nego o celokupnom svom zivotnom iskustvu sa njima. Konkretan primer za to je Lev koji na konferenciji za novinare, isfrustriran porazom od nas, ubacuje 'Bosna, Hrvati' i sl. na foru: 'sve je to meni isto, balkanishen banditen'. To mi ne smeta da postujem kod njih mnoge druge stvari.

Uostalom, nije ni bitno za topik.

Link to comment
Share on other sites

možda su Cigani, al će da isprskaju ove nesretne Holanđane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam citao negde da je pol pogadjao proslo evropsko prvenstvo za nemce i sve je pogodio sem finala.

Tako da predpostavljam da je pogresio i za ovo finale.

Holandija osvaja :p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...