Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@neko

vaterpolo i radost.

Realno,da ne umanjujem njihove uspehe,jako mi je drago zbog njih i voleo bih da dok sam ziv se radujem sa njima,ali onog trena kad bismo mi prestali da budemo vaterpolo velesila ne bi me uopste pogodilo i ne bih se smorio.

cisto da ne dodje do zabune, kada sam rekao to za vaterpolo salio sam se :)

al' ruku na srce, tesko da cemo ikad docekati tu srecu da budemo u prve 3 repke na svetu.:) (zajebite pricu o hrvatima '98)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

koliko utakmica treba da prodje, koliko kretenskih 3ligaskih poteza treba da se napravi pre nego sto izbace Pantelica iz 1 postave jbt vise...i neverujem da postoje ljudi koji njega brane, i dzabe sto se on trudi kad ne zna, od 5 upucenih lopti 2 je primio 3 odose u aut, a od te 2 1 je primio kad je bio u ofsajdu i kad je bilo nebitno. bolje 4-5-1 onda igramo ili neka ubaci Lazovica ili Mrdju svj ce bolje odigrati nego cupava konjina unistio nam je tekmu. I nije on hteo da doda Krasicu nego je panj promasio loptu pa se odbila. Svj ja i dalje verujem u prolaz, ako dobijemo obe ili skupimo 4 boda i nadamo se da ce Ganu zgaziti nemci i australija koja ce sigurno krenuti agresivno, koliko god to moze protiv zveri iz Gane. I kljuc njihove pobede je bio presing po celom terenu i naterse nas na bunarenja ona od kojih nema vajde jer napadaci nemaju prijem lopte. Inace Lane je barem 2,3x prodirao, Krasic totalno razocarenje. Ali opet znao sam da ce biti ovako kad smo ih svi kao nacija izlozili da osvajamo, ko visoko leti...

~~

Link to comment
Share on other sites

normalno da je taktika

ocigledno je kakvu uzasavajucu igru forsira antic. lukovic do kolarova, kolarov do vidica, vidic ivanovicu, ivanovic vidicu, vidic ivanovicu, ivanovic pokusava da pronadje pantelica.... lopta za ganu. ovako je teklo 90% nasih "napada".

stvarno steta jer imamo mnogo vrhunskih igraca

i btw ja bi igrao sa jednim napadacem, 4-5-1 a mi smo sinoc igrali 4-2-4 [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Hahah malo je smešno, što su svi pred Svetsko Prvenstvo pričali Antić bog, Antić kralj, Antić za predsednika!!1

A posle će da ga pljuju :P

Isto je bilo i sa Ilijom Petkovićem koji je otišao pez poraza na Svetsko Prvenstvo, a vratio se bez pobede

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

1 +Mrdja i Lazovic u napadu, definitivno ce bolje odigrati od Zigica i Pantelica, Lazovic je i danas pokazao da je mnogo korisniji od njih zajedno u napadu.

2 +Kuzmanovic iako je igrao rukom, mislim da ce ako mu ukaze sad priliku Antic odigrati sa 200% svojih mogucnosti

3 +Tosic secam se jednog pripremnog meca, gde je stvarno dobro odigrao, a takodje mislim da od ovakvog Laneta stvarno nemamo neke koristi, tako da bolje i da pokusamo sa njim, iako se nije naigrao u MUTD.

4 +Subotic kao sto sam i gore naveo, mislim da ce ciniti bolji tandem sa Vidicem

5 E sad da imamo golmana i njega bih zamenio sigurno, ali posto to nije slucaj Stojkovic mora opet na gol. Naravno samo jos da Antic da dozvolu Kolarovu i Banetu da idu napred, posto su beskorisni ovako. To je to.

Sa prvim se apsolutno slazhem. Drugo mislim da nije pametna ideja. Trece toshic da li ce odigrati je velika kocka. Nisam siguran da li ce to bash tako da bude. A od laneta sigurno nije bolji. [;)] Pod 4 Ne mora da znachi da ce biti bolji tandem ali mozhemo samo da se nadamo. Ipak je mlad Subotic. 5 Golman nam je problem velik kao stena. Ali valjda ce ovaj da brani kako treba.

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

zasto si tako siguran da tosic nije bolji od jovanovica? sta je ovaj konkretno uradio? zabije glavu u zemlju i trci, kad treba da doda on sutne kad treba da sutne on dribla ili sta ti ja znam...ovaj je brz, dobar tehnicar, dobar sut dobar pas...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Zigic - debil

jbg... covek koji dobija karton u odbrani i skida lopte u nasem petercu ispadne debil... zamisljam pod kojim uslovima bi krauc bio u svojih 16... englezi vode, utakmica je u zaustavnom vremenu, korner je za protivnika, englezi imaju igraca manje, igra se protiv nemaca koji su u proseku 20cm visi od onih liliputanaca :)

"Ja sam uvek bio i ostao optimista" - sto bi rekao onaj fudbaler nas u studiju posle tekme.

ko je to rekao? mocni krupnikovic moci???

uses4duct-tape-004.jpg

za IDIOTA jebenog ruke bi mu odsekao mamu mu jebem za 25 iljada penal sestru u picku.

sta da kaze covek koji je igrao "loto" i vezao crveni karton-penal-krasic daje gol :DDDDD

njemacka uzima, ipak je njihova medicina najbolja na svetu!

respecta za neunistive nemce... da sam selektor pustio bih nasima samo jedan snimak...

1976, evropsko prvenstvo u fudbalu, polufinale, stadion crvene zvezde...

Link to comment
Share on other sites

gde ćete?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Krasic je igrao sa povredom i na blokatorima, zato je i igrao ko pickica.

Bambi je trebao da ga zameni vec na poluvremenu nego Antic covek ko da ne prati utakmicu, pravi sablonske izmene.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...