Jump to content

Sta biste sve pokazali strancu u BG-u?


Recommended Posts

Pica u Caribiku > Pica kod Bucka

Caribik je prekoputa meka na Slaviji.

EDIT: A i glupo je voditi italijana na pizzu i paste...

Edited by Vladica^.^

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije glupo voditi italijana na picu ovde. verujte da je bucko bolji od svih pica koje sam tamo jeo, a jeo sam ih na 7-8 mesta u 5 gradova. na pastu bas i ne moras da ga vodis :D

elem, svratite na zemunski kej. najbolje ako je lepo vreme da prosetate od brankovog mosta, ili usca, do gardosa recimo. jes da ima 2 kilometra, al to je plezir ako je lepo vreme. taman mozete da svratite i u muzej savremene umetnosti na uscu, ako je otvoren uopste. i to je otprilike jedini muzej koji mozes pokazati nekom... tuga smo zaista sto se toga tice, a kao da nemamo sta da izlozimo :[

Link to comment
Share on other sites

Pica u Caribiku > Pica kod Bucka

Caribik je prekoputa meka na Slaviji.

EDIT: A i glupo je voditi italijana na pizzu i paste...

Pica kod Bucka sa salatom > Pica u Pizza Cut-u > All > Pica kod Bucka bez salate.

I Caribik se zove valjda kompleks roshtilja "Kao kod kuce" i Pizza Cut-a

A "Kao kod kuce" je bivsi roshtiljar Stepinog Vajata.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Zvučimo ko senilni penzosi sa ovim pričama jer se vrte svakih par meseci, ali ja se ne sećam da li ima većeg sranja od pice nego pice kod Bucka. Tvrda, debela kora, malo priloga ... nekako ne mogu da izvadim utisak salatom jer bi čovek sa salatom mogao pojesti i karton. I kao što uvek kažem, meni je Pizza Cut jedna od boljih, ali u suštini najviše volim Kli Kli :)

Link to comment
Share on other sites

Zvučimo ko senilni penzosi sa ovim pričama jer se vrte svakih par meseci, ali ja se ne sećam da li ima većeg sranja od pice nego pice kod Bucka. Tvrda, debela kora, malo priloga ... nekako ne mogu da izvadim utisak salatom jer bi čovek sa salatom mogao pojesti i karton. I kao što uvek kažem, meni je Pizza Cut jedna od boljih, ali u suštini najviše volim Kli Kli :)

Pa mi i kazhemo da kod bucka u sushtini dobijesh karton sa salatom :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Bojim se da ne uočavate da pica sa salatom više nije pica.

Mislim to ko kad likovi idu da jedu pljedžu, pa se od milion priloga meso više ama baš ne oseti, i to je onda kao pljedža, paz da nije.

jebote evo ga i ovaj sad...

dobro, TVOREVINA OD KARTONA I SALATE KOD BUCKA mi je bolja od neke pice kakva god da je ta pica.

jebo ga ja...

sto se pljeke tice, one fastfud pljeke ionako nemaju veze s pljekom, pa ih natrpavam prilozima kako god stignem i umem:) u kavani s lukcem je vec druga prica.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja prvi put čujem da neko jede picu sa salatom? wtf?

Ma ništa, Bucko je, kao i većina drugih fast foodova, u ponudi imao pizzu a sa strane sendviče gde dobiješ šunku i kačkavalj ali biraš koju salatu ubacuješ - piletina, teletina, sir/susam, ruska itd. I onda se neko dosetio (a kapiram da je to bio neki gost, a ne uprava) da uzme parče pice, i doda tu salatu, koja se inače naplaćuje po nekoj ceni tipa 30 dinara. I tako je nastala pizza sa salatom preko.

I iako kapiram šta pričaju Dulio i ekipa, i ja sam u ovoj priči na vudsovoj strani, u suštini ti kad natrpaš salatu ni ne osetiš picu, pa bi bilo idealno (mada neisplativo bucku) da lepo prave samo podlogu i da je peku, pa ti dodaješ salate, mada bi tada mogli da uzmu manje para ljudima.

Link to comment
Share on other sites

laki:

pa dobro, ali nije bas tako, oseca se, evo sad prizivam ukus i oseca se pica sa sve sastojcima [:D] kontam da je salata do jaja intenzivna pa istripujes da je sama po sebi dovoljna, ali verujem da bi i te kako osetio razliku kad bi haso podlogu sa salatom i picu sa salatom. barem ja osetim kad mi onako sklizne sve sa parceta, pa mi ostane leba i salate.

ono sto je meni trip je sto su buckove salate same po sebi jako dobre, recimo, u prodzama nisam uspeo da nadjem onu pilecu onako gotivnu, niti da napravim kuci sa onim smekom. u sedamdesetom je postojala neka sendvicara gde je neka zena izbeglica pravila slicne salate (samo jos bolje) devedesetih, to vise ne postoji. takodje, postojali su likovi u piramidi koji su pravili te salate po narudzbini, ni oni vise ne postoje. njihove su bile jako slicne buckovim.

JEL U ONOJ KAFANI ŠTO SI BIO NULA PUTA S NAMA MATORI!

NE BRATE JA IDEM JEDNOM U GODINU DANA MOZDA U KAFANU A VAS SVE VOLIM I BEZ KAFANE I SA KAFANOM A VALJDA CEMO ICI JEDNOM TUGEDR!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Od svega ovoga što si naveo samo je ruska salata zapravo salata :D

Mada mi je i ovo sad čudno, iako mi je prva asocijacija bila list zelene salate, ili kupus salate naravno!

Futog izbija iz tebe :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...