Jump to content

RUR majice 2010


RUR majice 2010  

154 members have voted

  1. 1. Koju biste majicu (ili više njih) kupili?

    • KlanRUR strafte
      31
    • KlanRUR ukoso
      2
    • Pajser
      24
    • Samo Rejv kolaž
      57
    • Samo Rejv 2010
      44
    • Sve su iste - partial
      60
    • Sve su iste - full
      42
    • Vudi
      50


Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bre nisam imao problema sa proslogodisnjim, sem sto su mozda malo uze u ramenima u odnosu na donji deo, al kao sto reko nece, to daje onaj "mnogo mi siroka ramena" efekat :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a da, tek od prosle godine su fruit of the loom...nisu nesto, ali su sigurno bolje od predhodnih, na kraju predlazem da se radi stampa i da se salje a da mi stampamo na cemu hocemo :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Dulio, jel bi mog'o od svih ovih divnih komentara da ilustruješ idealnu majicu za RUR-ovce ... pa da zgrnemo pare prodajom kroz Top Shop - "majica koja odgovara svakome - bilo da ste u teši svaki dan, bilo da ste debelo prase, ili da vas vetar oduva kad idete ulicom - RURtee"

Link to comment
Share on other sites

Dulio, jel bi mog'o od svih ovih divnih komentara da ilustruješ idealnu majicu za RUR-ovce ... pa da zgrnemo pare prodajom kroz Top Shop - "majica koja odgovara svakome - bilo da ste u teši svaki dan, bilo da ste debelo prase, ili da vas vetar oduva kad idete ulicom - RURtee"

ja sam za! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...