Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Normalno bi bilo da to radis spontano, bezis sa casa jer hoces na basket ili fudbal, varis i pijes jer mislis da si kul ali ne da sve to radis po sablonu da bi bio huligan ... sta je huligan ako ne kriminalac? I ako je tebi normalno da deca od 12 godina hoce da budu kriminalci onda ok ... Deco sta hocete da budete kad porastete? Vatrogasac, supermen, masinovodja, KRIMINALAC TEBRA ...

Ja sam kao mali hteo da budem...nuklearni fizichar

I igrao sam igrice, lozinke, basket, dobijao 5++ iz fizike...itd

Onda sam krenuo da pijem

Onda sam krenuo da bezhim sa chasova

Onda sam krenuo da pushim

Onda sam krenuo da varim

Onda sam postao kul

Onda sam krenuo da mrljam

I sad hotju da budem kriminalac :(

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Jok, treba da ostave. Sigurno se samo od sebe popravi posle nekog vremena. A i nisu rusi rekli da detoniraju takticku nuklearku nego one sto sto sluze za pravljenje masivnih kratera, slicno dinamitu. Mene samo jedno buni. Jel nikome nije palo na pamet da izbuse rupu odmah pored koja ce da izvlaci naftu iz istog well-a, znaci bukvalno jedna pored druge, na taj nacin smanje pritisak na ovoj sjebanoj i ponovo pokusaju da je zatvore. Koliko im treba da dovucu novu platformu, 2-3 dana? Sigurno mogu negde blizu da skinu neku...

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo sa 12 godina igrali fudbal i basket ispred kuce, tapkali slicice i igrali se zmurke, a ako se ovo sto oni rade smatra normalnim u danasnje vreme, onda jebem li ga brate.. :)

klikere, kocke, viktorije, 10-9...glumili nindze i sta ja znam sve :D a ovo danas.. katastrofa :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Jel nikome nije palo na pamet da izbuse rupu odmah pored koja ce da izvlaci naftu iz istog well-a, znaci bukvalno jedna pored druge, na taj nacin smanje pritisak na ovoj sjebanoj i ponovo pokusaju da je zatvore. Koliko im treba da dovucu novu platformu, 2-3 dana? Sigurno mogu negde blizu da skinu neku...

Pa radili su to, jedna od prvih akcija koju su napravili, ali nisu uspeli da smanje pritisak dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...