Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali "pošto sam vernik" [:D]

tek sad vidim kako glupo zvuci lol :D

Kapiram te Vanja skroz, ali to nema smisla : ) osobe takvog duha kao što su Isus su ubili ego i uvreda za njih ne postoji tako da slobodno uživaj u tim slikama zato što su fore odlične :D 

a jbga,to je jace od mene,prvo u sp-u ,pa sad na ovim slikama,al me uvek pobedi sotona ! :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Sta ne? Ja kazem da. Uputstvo kako se sprema pad kee mao na kraju je objasnilo. Ovako se odgovara na formalno pismo od firme koja te je izbacila posle dve godine i tri meseca jer si poneo jebeni noz na posao kao da ces da zakoljes nekoga. Usrana amerika. Lik je kralj i predlazem da napravimo peticiju da mu vrate posao hah.

Link to comment
Share on other sites

Sta ne? Ja kazem da. Uputstvo kako se sprema pad kee mao na kraju je objasnilo. Ovako se odgovara na formalno pismo od firme koja te je izbacila posle dve godine i tri meseca jer si poneo jebeni noz na posao kao da ces da zakoljes nekoga. Usrana amerika. Lik je kralj i predlazem da napravimo peticiju da mu vrate posao hah.

Jedan - Sta ce ti noz na poslu?

Dva - Ako pise u pravilniku da ne smes da imas nikakve nozeve, niti drugu vrstu oruzja, onda ne smes. Nema tu sad da saljes neka sarkasticna/cinichna pisma i da se pravis pametan. Pravila postoje da se postuju, pogotovo u "usranoj americi".

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sta ne? Ja kazem da. Uputstvo kako se sprema pad kee mao na kraju je objasnilo. Ovako se odgovara na formalno pismo od firme koja te je izbacila posle dve godine i tri meseca jer si poneo jebeni noz na posao kao da ces da zakoljes nekoga. Usrana amerika. Lik je kralj i predlazem da napravimo peticiju da mu vrate posao hah.

Propustili ste bitnu stvar, a to je da je pismo upuceno >shta bi se desilo da vec niste u procesu raskidanja radnog odnosa< (tj upravo bi pocheli proces raskidanja radnog odnosa, da vec niste u njemu).

Odnosno lik je bio u procesu raskidanja radnog odnosa, i poneo nozh na posao...koji je izvukao pred svojom sheficom da bi je 'uplasio' al se pokrio sa time da ga je par sekundi posle toga koristio kao nozh za otvaranje pisama.

No usvs, je carski odgovor...koga bole kurac shto bi ga sad po drugi put odpustili, lik je car shto je posla 'nebitnu' informaciju...kao shto su oni njemu (da bi ga odpustili sa disertacijom shto, da ga vec ne odpustaju)...u tome je i cela fora sa da nisam pojeo sendvich pravio bi tailandski kurac - disertacija tailandskog kurca kurca)

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Propustio sam da procitam uvod pisma, reci koji pacenici. Da, svejedno je lik car.

@GOd

Sta koristis kao izgovor za sekiru, seckam kobaju sa njom a ahahah. Poenta je da kod nas mozes da prodjes sa tim da doneses noz na posao i da mozes da se dogovoris sa sefom ako mu to smeta a ne odma otkaz, a ne ova pravila "nema ovoga, ni ovoga". Zemuncu ne bi pravili problem, ali opet zemunac nema ugledan posao hahah.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno Lupi, jel si pročitao pismo? Mislim, možda je fora njegova bezveze, ali je još bezveznije njihovo pismo u kojem, nakon što je dobio otkaz, obaveštavaju ga da bi dobio otkaz zbog tog noža, da ga već nije dobio ... besposleni HR :) osim ako ja nisam naravno pogrešno razumeo engleski.

Link to comment
Share on other sites

Vićo, vidi se da si isfrustriran na poslu, sry mate

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo rekao da Viću na poslu svi vole (na sve načine) cene i poštuju! Te da nema razloga da odatle vuče frustracije.

Odakle one zaista potiču je priča za neko drugo mesto.

A evo i jedne zanimljive slike:

dg5c7a.jpg

Izvinjavam se ako je blio!

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Stvarno Lupi, jel si pročitao pismo? Mislim, možda je fora njegova bezveze, ali je još bezveznije njihovo pismo u kojem, nakon što je dobio otkaz, obaveštavaju ga da bi dobio otkaz zbog tog noža, da ga već nije dobio ... besposleni HR :) osim ako ja nisam naravno pogrešno razumeo engleski.

Ma nije moj odgovor ni bio namenjen pismu, nego komentaru "koji pederi otpustaju nekoga ko je doneo noz na posao".

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Stvarno Lupi, jel si pročitao pismo? Mislim, možda je fora njegova bezveze, ali je još bezveznije njihovo pismo u kojem, nakon što je dobio otkaz, obaveštavaju ga da bi dobio otkaz zbog tog noža, da ga već nije dobio ... besposleni HR :) osim ako ja nisam naravno pogrešno razumeo engleski.

Dobro je da je josh neko konstatovao :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...