Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

iz stvari koje se zovu knjige i mogu da se pronadju na mestima poznatijim kao bibliotekama, dosta izvora sa interneta koji nisu pisani od strane djoke sa rura, dosta dokumentaraca i cak ako razumes malo korejski imas http://www.elufa.net/krt-tv/houdou.html njihove vesti u udarnom terminu gde su vesti sa RTS-a 90ih pojam tacnosti informacija, cak i da ne razumes ni jednu rec korejskog mozes da primetis strukturu vesti kada je svaka 3-4 rec Kim Jong Il ili njegov tjale Kim Il Sung i kako su do jaja..... spolji svet ne postoji u vestima a to za 7-0 je tu da se nadoveze na njihove izjave na drzavnoj televiziji (nakon sto im se prosle godine srusila ona raketa u japansko more) da je uspesno u vasioni i da satelit emituje patriotske pesme o dragom vodji.......

Mislim nema sta da se raspravljamo dalje ako ces da me ubedjujes da je ceo svet lud i da im je rezim do jaja, pre 10tak godina su dopustili da im milion ljudi umre od gladi dok su Mr. Kim i ekipa uzivali u kavijaru, nabijem ih na kitu malo.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro covek iz stvari koje se zovu knjige, sad si sav ispao pametan. Poenta je zato sto svaki dan dodje neko i palamudi o tome kako zna sve sta se desava tamo, a glavni izvor informacija mu je cnn, pa ono nije toliko realno. Iskreno se najvise plasim informacija pisanih od djoke koji nije sa rura, pravo da ti kazem. Ne kazem nista ja za to sto ti sad govoris, ali za neke detalje bi zaista morao da odem tamo pa da vidim. Eto to je to.

Link to comment
Share on other sites

http://www.globalfirepower.com/country-military-strength-detail.asp?country_id=North-Korea

http://www.wfp.org/countries/korea-democratic-peoples-republic-dprk

Prvi link je aktivni sastav severnokorejske armije broji oko milion i dvesta hiljada vojnika, što je u rangu Indije, Rusije i SAD, država koje imaju od šest do pedeset puta više stanovnika. Godišnji budžet je oko pet milijardi dolara.

Drugi link je izveštaj iz 2008. o gladi u zemlji koji navodi da je 23% dece ispod pet godina neuhranjeno.

Ne moraš imati alumijumsku kapu na glavi da bi posumnjao da nešto tamo ne valja.

Link to comment
Share on other sites

Daleko je od toga da ja mislim da je tamo super, cak naprotiv uopste ne mislim tako. No, evo i na kraju prvog linka pise Sources: US Library of Congress; Central Intelligence Agency. CIA i US Cogress su sigurno najneutralniji izvori na ovoj planeti. U svakom slucaju, ne mislim da je tamo super ili bilo sta slicno, samo dosta netacnih vesti se plasira kroz medije. Za kraj samo hocu da se izvinim sto sam poceo da trollujem ovde, jer ovaj topic nije mesto za takve stvari.

Link to comment
Share on other sites

nista ne verujem dok ne vidim svojim ocima, sta su sve kenjali o nama ili i dalje kenjaju (i ne samo o nama) ... mozemo da budemo skeptichni mozemo da budemo kritichni, ali da osudjujemo na osnovu linkova knjizica pamfleta cnnova bbcova... pogotovo sto si srbin i video si sta znachi masinerija te vrste...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nista ne verujem dok ne vidim svojim ocima, sta su sve kenjali o nama ili i dalje kenjaju (i ne samo o nama) ... mozemo da budemo skeptichni mozemo da budemo kritichni, ali da osudjujemo na osnovu linkova knjizica pamfleta cnnova bbcova... pogotovo sto si srbin i video si sta znachi masinerija te vrste...

upravo tako, po toj nekoj paraleli i ja razmisljam. i za nas misle da smo zrtvovali malu decu velikom vodji i tome slicno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko vas je devedesetih imalo satelitsku i zapravo gledalo cnn i bbc? Ja se ne secam da su nesto preterano kenjali o nama kao hordama zla, uglavnom su komentari bili vezani za totalitarni rezim.

U servernoj koreji koliko ja znam te kao stranca prate od ulaska do izlaska iz zemlje ako uopste uspes da udjes. I milion drugih stvari koje nisu sasvim americkog porekla ... O cemu mi pricamo ovde :/

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Devedesetih je u vrtićima u Francuskoj rađena anketa čega se deca najviše plaše. Bilo je raznih odgovora poput babaroge, veštica i sličnog, što je i da kažemo normalno za taj uzrast. Međutim, deca su najviše odgovorila da se plaše Srba iz prostog razloga što smo tamo predstavljeni kao neki srednjevekovni ljudi sa sve mačevima, štitovima i šlemovima koji pljačkaju, siluju i ubijaju sve pred sobom. To znam jer mi je tetka radila u vrtiću u Marseju.

Zaključak je da su mediji govna i da sve što se plasira kroz iste treba uzeti sa rezervom dok ne vidite svojim očima.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

ne pricam za devedesete vec za tileta. i pritom upravo mislim na komentare o totalitarnom rezimu, velikom vodji, streljanju, in soviet russia, meanwhile in belarus i ostala sranja.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

OMG ITS NIGGRO POST AGAIN!! YES YES AMAZING SHIT COMMING RIGHT UP!

OMG*

tumblr_l3poz3G6e81qawznlo1_500.jpg

*we all know jesus was black right? nevertheless, amazing pic!

LET ME HEAR THAT SOUND! COME ON GIVE IT UP FOR MA PEOPLE!

tumblr_l48cuz1poH1qawznlo1_500.jpg

SAD POLETI BETMENE!

LXntM.jpg

oh shii…

tumblr_l3ny9fS2T21qawznlo1_500.jpg

NJAAA

1zyucmd.jpg

[8D]

tumblr_l2ukhoI0xW1qawznlo1_500.jpg

IN EVERY NIGGRO POST WE MUST HAVE SOME MOVIES, BLACK MOVIES!!

boss_nigger.jpg

MONEY SHOWER NIGGER, BIG UP!

18595633f43e96316349.gif

AND FOR THE END, I BRING YOU SOM GOOD OLD KFC LOVE <3

tumblr_l07tnildqe1qzr91ro1_250.gif

31512_127912277223232_100000133824475_342056_8030118_n.jpg

Pmjs9.jpg

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

google je vrh ...

što se S.koreje tiče, meni je dovoljno da im odem na homepage - http://www.korea-dpr.com/ pa da skapiram da nisu tu baš čista posla :) Sigurno nije kao što predstavlja BBC, ali sigurno i nije puno drugačije, a posebno mislim da nema veze sa nama devedesetih.

Na pitanje da li zitelji Severne Koreje mogu da vide njihovu zvanicnu web-stranicu, evo i zvanicnog odgovora:

"admin said: 2009.09.14 11:29

This webpage is for non-DPRK citizens and is published outside the DPRK targeted for the international audience.

There is no direct access to the internet in DPRK."

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...