Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ortak ima ovo, samo mi nije jasno na koju foru se igra?

Ovo opusteno moze i da se improvizuje, ako imas dovaljno varijabilnih casa :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lol za jebene trube. Gledao sam live stream sa kompa i posle 20 min sam morao da predjem na TV bar komentatora da cujem. jel moguce da nepostoji nijedan drugi navijacki rekvizit koji pravi neki drugi zvuk ili barem neka grupica navijaca koja moze da nadjaca jebene trube?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ran to d hilz!

vuvu1.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A nema nigde nikakav KFC u priči? :)

ajde, DONEKLE i razumem da nigeri moraju da duvaju u to sranje dok im igra njihova reprezentacija, ali ko bre duva kad igraju ameri i englezi mamu im crnacku...

Pa predpostavljam pored 10k amera i 10k engleza, onih preostalih 40k crnaca :)

Link to comment
Share on other sites

pa jesam 97 iii ?! xDD

off topic: treba mu prebiti i ruke i noge. i njemu i njegovoj baby bandi :)

vracam se iz kafica posle utakmice i u parkicu gde penzioneri igraju sah vidim 6-7 klinaca koji su zapalili novcanicu od 1000 dinara na moje oci jer je jedan cuo da ona nit na sredini ne moze da izgori pa proveravaju.... joj majko

Link to comment
Share on other sites

A po cemu su tacno dementi? Ja tu ne vidim ama bas nista nenormalno

Ono, 10 normalnih klinaca se slika ispred igralista za fudbal/basket

Ispod neka glupaca hoce da ih napusava, mali je carski spusti

[roflmao] 10 normalnih klinaca, jedan zavrsio u zatvoru. ostalo ih 9

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

A po cemu su tacno dementi? Ja tu ne vidim ama bas nista nenormalno

Ono, 10 normalnih klinaca se slika ispred igralista za fudbal/basket

Ispod neka glupaca hoce da ih napusava, mali je carski spusti

10 normalnih klinaca koji su se slikali sa kapuljacha-fantomkama na sred sunca i napisali kako su luda ekipa?

Mislim da ih pre riba spustila da se ne lozhe da su luda ekipa kad su 97 :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...