Jump to content

Pravda za slona!


Recommended Posts

U beogradskom Zoološkom vrtu danas oko 14 sati, teško je povređen M. P. (65), kada je ušao u prostor sa slonovima, u kojem je nekoliko sekundi ranije bio i njegov unuk, maloletni I. Š. (6), koga je spasio čuvar.

Ali komentari idiota i debila, koji traze da se tuzi zoo vrt! Zamisli, zoo vrt je kriv sto je neki majmun pustio dete od 6 godina da skace kod slona u kavez!

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/184264/Slon-povredio-coveka

Link to comment
Share on other sites

meni je pre 4 godine jedan papagaj u zoo vrtu prisao i trazio telefon da zove nekog

Posto nista nisam sumnjao, dao sam mu da pecne ortaka

Na to je taj prokleti papagaj odleteo i nikada vise nisam video svoj telefon.

U muriji su mi rekli da nadjem papagaja i da ga skuvam!

Prokleti pernati stvoru!! Nisam zaboravio!! Ocerupacu te !!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

tuziti zoo nego sta (bar bi u americi proslo :)) , i napraviti zoo kakav treba :( ne vidim nikakvu radost gledati zivuljke u onim uslovima

fora je sto ima zilion ljudi koji ne bi smeli imati decu, koji nemaju svest uopshte o zivotinjama (a ko nema svest o zivotinjama nema ni o ljudima)

onda takvi maloumnici odvedu decu u zoo vrt, posle ih odvedu u mek i misle da su svoju roditeljsku duznost obavili

primer kad u parku roditelj dvogosnjem detetu za mog kera govori pazi pojesce te, fuj kakano itd... cak mi se desavalo i da na roditeljove oci klinac juri stapom mog kera da ga udari, a roditelj-debil ni da ga prekori, cak mu bude i smesno i zanimljivo

zakljucak je da ce ova nova generacija biti najretardiranija do sada. sve go retard do retarda

Edited by inaktivan
Link to comment
Share on other sites

hm, to sto pricas je prilicno nevezano za dogadjaj per se:) pogotovo ne znam zasto si kvotovo g-a koji je pricao o zoo vrtu konkretno.

mislim, zaista jeste fazon da zooloski vrt treba da obezbedi ful proteksn agenst sve zivo, dakle, ako sam ja retardirani senilni bivsi gimnasticar sa suicidalnim porivima, nebitno, ja opet ne bih smeo fizicki da budem u mogucnosti da me ponabada slon ili pojede lav ili sta god.

dakle, istina je da je vrt kriv, a posle mozemo da pricamo o vaspitanju, starateljskom nemaru, nesvesnosti dece i ostalim stvarima.

sto se tice uslova, ja sam stvarno na ivici suza kad vidim one medvede i pogotovo one velike macke, tipa pantere. kad sam video onog neuroticnog medveda koji je nesto opsesivno-kompulsivno drndao po svojim sapama, bas mi je bilo gadno. i kad vidim onog kondora, ono je bre stvarno mnogo tuzno. ej bre kondor jebote, znate vi sta je kondor i kako to treba da izgleda i sta treba da radi, lik 90% vremena glajduje oko planincina nekih...ono stvarno bolje da ga upucaju...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vuk Bojović naglasio je da slonovi jako opasni da i brane svoju teritoriju. Kako je naveo, slonica koja je juče udarila M. P.

jako je opasna, jer je u Holandiji u Zoološkom vrtu, iz kojeg je pre nekoliko godina prebačena kod nas, već ubila jednog svog čuvara.

Slon je poslat u kazneno-popravnu ustanovu ZOO Beograd odakle je zbog dobrog vladanja puste.. oh wait fak .

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

kako bre nema:) pa g rece da ne vidi radost gledati zivuljke u tim uslovima

znaci on i jos 5% ljudi tu vide istraumirane zivotinje... ostale ljude BOLI KURAC i uopshte nisu svesni da tim zivotinjama nije mesto tu (ili bar da im je mesto u humanijim uslovima)

moguce da sam se malo isprojektovao u drugom delu posta :D ali sve u cilju da konstatujem da ljude BOLI KURAC ( pa i za bezbednost zoo vrta )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...