Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

vece pre tih dinosaurusa, igrao sam poker u poker maniji sa 3 lika, engleza, koji rade tu i jedan mi rece da se t-rex kontrolise daljinski, ceo je "robotski" odradjen i da kosta milion jura. e, sad, on je vozac kamiona, mozda je dezinformacija. :D

Pa moguce, rekoh da nisam siguran oko toga kako se tacno kontrolise, moguce da je ceo daljinac :D

Ako je tako svaka im cast, treba to napraviti jbt :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tifran je prohodan samo 2-3 emseca, a opasniji je kada je nizi vodostaj. tara je lepsha, mada i lim ima jedan onaj kanjonski deo extra.

inache bio do faksa, ganjao se sa profesorima oko nekih prijava koje nisu proshle, tj sa jednim, al nije frka, sreo koleta u povratku i tako, sad bi valjolo modelirati neshto:P

:o

izasao iz kuce...

u petak bio u kafani i pio pivo i rakiju...

sta je sledece ?

Vodi Mandinga za ruku, sa osmehom na licu :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

iskreno, bez cinizma, voleo bih da mi neko objasni zasto za operaciju raka na jetri u Srbiji traze 17 000 evra. Mislim, te pare ne dele lekari na ravne casti, ne traje 3 dana, ne ugradjuju joj iJetru posle...sta znam, nije mi jasno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Dinosaurusi se pokrecu preko daljinskog, koji je velicine covekove ruke i sa par djostika na njemu.

ot: Kako su usrani ovi momenti u zivotu gde ili sve moze da se nepovratno sjebe ili do jaja ulepsa/popravi. Jedan od takvih je danas prosao, koje je jebeno olaksanje. Poz

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

iskreno, bez cinizma, voleo bih da mi neko objasni zasto za operaciju raka na jetri u Srbiji traze 17 000 evra. Mislim, te pare ne dele lekari na ravne casti, ne traje 3 dana, ne ugradjuju joj iJetru posle...sta znam, nije mi jasno

zato shto znaju da cesh da platish :/

Link to comment
Share on other sites

iskreno, bez cinizma, voleo bih da mi neko objasni zasto za operaciju raka na jetri u Srbiji traze 17 000 evra. Mislim, te pare ne dele lekari na ravne casti, ne traje 3 dana, ne ugradjuju joj iJetru posle...sta znam, nije mi jasno

moze im se :| koliko je negde napolju ta operacija ?

bio u teretani, istrco 5 km izmedju radio kao nesto grudi biceps butke stomaklal

nesto ne kapiram da je ovo za mene, ja hocu za loptom da jurim a kad izadjem ne dodirujem zemlju kad hodam:(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

iskreno, bez cinizma, voleo bih da mi neko objasni zasto za operaciju raka na jetri u Srbiji traze 17 000 evra. Mislim, te pare ne dele lekari na ravne casti, ne traje 3 dana, ne ugradjuju joj iJetru posle...sta znam, nije mi jasno

da bi imali pare da potplate sudiju,pandure itd kako ne bi isli u corku kad ih budes tuzio posle operacije zbog lose odradjenog posla

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

isuse, imam da spremim predavanje za sutra, neki retardirani filozofski tekst u kom se 30 strana (pritom je na hrvatskom) prdi zasto neki objekat mora biti nuzno identican samom sebi?!?!

umrecu jebeno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...