Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio na casu salse sa ortakinjom, posle otisli svi zajedno na limunadu i kolace, ja pride uzeo i picu \o/

Sve u svemu vrhunsko vece, upoznao par lepih klinki, idem sad citam Neuromansera pa na qnt.

infidel

Link to comment
Share on other sites

i ja sam bio da vidim trofej,sad mogu da umrem.Poz

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Čitam sad ono o klincu koji je izboden u Cetinjskoj, jebote koji su ovi novinari dnevnih listova gospodari dezinformacija... prvo je bilo, siroma dete izbodeno od navijača, pa siroma dete malo popilo pa ga je izbo obesni prodavac iz trafike, i na kraju, ološ mali uzeo stvari iz radnje, rekao "platiću za dva dana", radnik krenuo za njima, oni krenuli da ga biju i ovaj nesrećnik koji radi noćnu smenu za 200 evra mesečno izvukao nož, jer su ga već dvaput pljačkali.

Mamu im jebem huligansku obesnu, da hoće svakog da stigne kazna ovakva.

Link to comment
Share on other sites

Čitam sad ono o klincu koji je izboden u Cetinjskoj, jebote koji su ovi novinari dnevnih listova gospodari dezinformacija... prvo je bilo, siroma dete izbodeno od navijača, pa siroma dete malo popilo pa ga je izbo obesni prodavac iz trafike, i na kraju, ološ mali uzeo stvari iz radnje, rekao "platiću za dva dana", radnik krenuo za njima, oni krenuli da ga biju i ovaj nesrećnik koji radi noćnu smenu za 200 evra mesečno izvukao nož, jer su ga već dvaput pljačkali.

Mamu im jebem huligansku obesnu, da hoće svakog da stigne kazna ovakva.

E, a koji su to eufemizmi, uboden u srce zbog NEPLAĆENOG RAČUNA!!! Ja ne znam, od kada to se krađa, pljačka, razbojništvo, šabanisanje i mangupiranje naziva "neplaćanjem računa". I taj mučenik iz trafike je "napadač koji je uhapšen", a dečačiću u ugrentnom je bolje. Mogo da kažem da mi je izrazito drago što je dobio to što je dobio, neka samo preživi, čisto da bi tako opamećen služio kao živi podsetnik drugim kolega-šabanima da huliganisanje može i da se ne isplati.

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da gledam na oci, jebem ti zavrsni projekat... ovaj faks k'o dementor, isisa svu srecu iz mene

mada,lepo vreme napolju... ima da me nema danas \o/

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da prevarim sopstvenu odluku o 2 piva dnevno tako sto sam udario dve krigle pre 12 i dve posle 12, a veceras u kafani picu crno vino [:D]  

i ja sam bio da vidim trofej,sad mogu da umrem.Poz

Videcemo ga opet na leto  [8D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Prodavac je leceni narkoman, klinci su ga non stop maltretirali, pukao mu film.

Prodavac je zavrsio normalan zivot

Klinac kad prezivi i oporavi se ima da postane jos gori, sledeca stanica mu je oruzana pljacka.

Ovo je banana drzava, da to nema nigde.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Prodavac je leceni narkoman, klinci su ga non stop maltretirali, pukao mu film.

Prodavac je zavrsio normalan zivot

Klinac kad prezivi i oporavi se ima da postane jos gori, sledeca stanica mu je oruzana pljacka.

Ovo je banana drzava, da to nema nigde.

Ok, ne kazem ja da nije situacija u kurcu, pogotovo sto imam mladjeg buraza koji je sav u fazonu "juuuu da si video sto je pera prebio djoku danas"... Ali po mom misljenju nije bas tako crno zbog dve stvari:

Mislim da su to klinacki tripovi, koje 80% klinaca preraste, bar je tako bilo u mojoj generaciji, pa evo ja prvi priznajem da sam bio mali napaljenko a sada me blam kada se setim tog perioda svog zivota... Kada se prodje taj period srednje skole i to, vrlo lako skontas sam neke stvari, jos ako imas roditelje koji ce te opametiti, na konju si...

A druga stvar, alo ljudi BG je grad od 3 miliona stanovnika, mislim sta je cudno da se u gradovima tog kalibra desavaju pljacke radnji u sumnjivim krajevima? ali nisam ironican stvarno... Zna se koje su bolesti metropola...

Link to comment
Share on other sites

Ok, ne kazem ja da nije situacija u kurcu, pogotovo sto imam mladjeg buraza koji je sav u fazonu "juuuu da si video sto je pera prebio djoku danas"... Ali po mom misljenju nije bas tako crno zbog dve stvari:

Mislim da su to klinacki tripovi, koje 80% klinaca preraste, bar je tako bilo u mojoj generaciji, pa evo ja prvi priznajem da sam bio mali napaljenko a sada me blam kada se setim tog perioda svog zivota... Kada se prodje taj period srednje skole i to, vrlo lako skontas sam neke stvari, jos ako imas roditelje koji ce te opametiti, na konju si...

A druga stvar, alo ljudi BG je grad od 3 miliona stanovnika, mislim sta je cudno da se u gradovima tog kalibra desavaju pljacke radnji u sumnjivim krajevima? ali nisam ironican stvarno... Zna se koje su bolesti metropola...

Sve je to ok, ali tu malu barabu treba naguziti.

Jer sada bi svi da budu male FB barabe, e bato neka si dobio nozaku. Sad da vidimo oces li sledeci put. Sad moj trip je da oce i da ce biti ponosan, jer situacija je drmaroski losa.

Napomenucu da ja sam bio klinac 91-ve, klinci koje sam ja zatekao u deusu 2001-ve su bili grozniji od najgroznijih nekada. A tek sad ne smem zamisliti

No ponavljam, problem je sto ce prodavac najebati, a ja bi mu licno priredio prijem kod djilasa.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...