Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

joj sranje, ceo dan je do jaja a ja u usranom ofisu, sad ocu da idem da vozim bajs i sprema se sranje!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da da, i ja sam bash obratio pazhnju pre neki dan, rashirili su se ko hleb & pecivo :) blizu mi onaj na terazijama, kad treba cuga ili pljuge trknem za chas. nemam pojma ko drzhi al mogu da pitam ako te bash zanima, mozhda mi i kazhu :)))

in tha otha news, chudna stvar danas jaaaaaaaaaaaaaaaaaaakooooo, za twilight zone. sanjao sam da neshto trchim zemunom i prvo srecem devojku iz mladosti tamo negde kod glavne, a neshto kasnije, pre brankovog neki ortak iz osnovne (relativno nebitan lik, ono nit smo se druzhili neshto, nit smo se zamerili) prolazi biciklom pored mene. bilo je tu josh ljudi al samo njih dvoje i josh 2-3 sam upamtio iz sna. i sad isho neshto do vrachara, prvo sretnem nju kod jdpa, a u povratku njega u njegoshevoj oO. da bi docharao neverovatnost situacije da naglasim da sam nju video dva put od osmog razreda, a njega sretnem u proseku jednom godishnje. sav sam se istripovao sad :)))

Link to comment
Share on other sites

Mene pricajte ne asocira ni na jednu osobu, vise na pricu koja se mozda odvija na njemu.

Ali prvi mi na pamet padne Vege, jer je on i poceo ovo. Secam se koliko sam se pogubio kad sam prvi put video pricajte topik.

Mislim da je bila slika necija kako svira nesto na klavijaturama. Ili su te klavijature bile foroshopovane, nemam pojma.

I odmah posle toga post: "Prvi, bio na plivanju, odradio trening" ili neshto slichno. Prva reakcija mi je bila wtf !?, ali sam onda posle cheprkao i video kod vegea na profilu da je zapoceo topik "aj pricajte". Onda sam skontao. :)

Nego, glava me userava vec drugi dan. Osecam se kao da cu biti bolestan.

I bio na nekom takmicenju iz opste kulture na nekom privatnom fakus, rofl. Zavrshio drugi, jebeni Kant me zajebao.

Ali bar sam se najeo za dzabe.

edit: Reve, aj prorekni mi koga cu da dobijem u grupi na sledecem turniru.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

proto sad si se nakro para na turniru, aj kupish neke igrice?!?

dobicesh batine :)

[roflmao]

Sjajno prorocanstvo. Uvek upali.

Vidovita Darko.

Necu da kupim igrice. Jedan deo sam ostavio da vratim dugove, jedan deo provod na Tajlandu, jedan deo na drogu i kurve.

Ako ocesh nudim 250 kondoma za sve igrice koje su ti ostale.

Link to comment
Share on other sites

Darko tarot!

Šta ti je čudno u vezi tog sna, nisi ni prvi ni poslednji koji je imao proročki san, iako je tvoj relativno slab. 

pa dobro, chuo sam ja da su svakakve stvari ljudi sanjali ali prvi put da se bash meni desi tako neshto. poshto sam racionalista ja to sebi ovako predstavljam - nju srecem jednom svakih 1500 dana, njega svakih 365 dana, nju nek sam sanjao 15 puta to je na svakih 100 dana, njega bash nijednom do sad ili se bar toga ne secam. i onda da sanjam oboje isti dan, da uopshte upamtim taj san i onda da ih oboje sretnem u razmaku od sat vremena je u najmanju ruku veoma chudno. da ne pricham o oluji koja je usledila kasnije kako sam krochio u kucu oO

chak sam kasnije i razmishljao da li je moguce da sam ja naknadno iskonstruisao da sam ih sanjao, u to mi je lakshe da ubedim sebe, al ne bih reko da je tako bilo. nananananana

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

je l to štrajkuje gsp nešto? vozikaju se prazni autobusi tri puta više nego inače...

A šta je ovo jelo sa slike, neka knedla sa makom, ili tako nešto?

germknodl, austrijski specijalitet, testo punjeno pekmezom pa preliveno sosom od vanile i posuto makom. coka i ja balavimo na to jer se to jede na skijanju, a juče video da se kod madere otvorio wurstel bar koji ima i ovu knedlu u ponudi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...