Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

toliko si glup da nisi shvatio da sam napisao da "pokusavas" ..kao na primer ovo poslednje, "fire mage sa ugasenim monitorom" ..

Nista ne pokusavam.

Samo me zanima njegov XP u areni kad je toliki pro da puguje 11/12 icc 25 hc za manje od 4 sata.

Ja bi smeo da se kladam da osoba koja puguje 90%+ bossova u 25 hc, mesec-2 posle world 1st, moze da igra na visokom ratingu random klasu/rasu/spec sa ugasenim monitorom bukvalno.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Nista ne pokusavam.

Samo me zanima njegov XP u areni kad je toliki pro da puguje 11/12 icc 25 hc za manje od 4 sata.

Ja bi smeo da se kladam da osoba koja puguje 90%+ bossova u 25 hc, mesec-2 posle world 1st, moze da igra na visokom ratingu random klasu/rasu/spec sa ugasenim monitorom bukvalno.

Evo ti dokaz da se radi o pugu http://www.worldoflogs.com/reports/rt-zu234v97a6rzhcig/ , a sto se tice arena kao sto sam pomenuo pre : ne igram ih vise, jer posle venge/brutal sezone arena je postala sranje ( kao i pve, ali to me koliko toliko drzi kada radis hard modove)

Link to comment
Share on other sites

Neko bidovo 100k golda za mounta iz Shadowmourne questa na AH :D ... pre 2 dana cena bila 175k al nije tad otiso.

zomg.jpg

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

pita me 2500 elemental saman kome sam iskakao po glavi u duelu kako nisam dobio hex kad nisam imao ams ni strangulate i hex mu je otisao off

i onda me je iznapusavao kako dk takes skill i jos gomilu sranja

ZNACI nije cuo za lichborne i umrece a nece saznati

naravno nisam mu ni rekao o cemu se radi stavio sam ga na ignore i otiso da se ispovracam

ocigledno je da za 2500 rating mozes da igras elemental spec i mozes da budes retardirani kreten koji pritiska 1234 u nekom caster cleavu

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno je, true skill ljudi imaj glad titulu svake sezone (sem warr-a u s5 :p)

Evo ti dokaz da se radi o pugu http://www.worldoflogs.com/reports/rt-zu234v97a6rzhcig/ , a sto se tice arena kao sto sam pomenuo pre : ne igram ih vise, jer posle venge/brutal sezone arena je postala sranje ( kao i pve, ali to me koliko toliko drzi kada radis hard modove)

Ne razumem sta tu pise, ali nvm, vazno je da je vecina ljudi poverovalo.

Edit :

Evo primer za true skill

http://216.67.241.134/char/US/Blackrock/Reckful/

mislim da lik moze da se kvalifikuje za true skill

XD

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ovo su odlicni igraci, za Cinondru sam cuo, bio je pre na mom serveru pa se transferovao.

Ja sam dingovao sa rogueom pre 2 3 nedelje, i vec sam ga nagearovao. Pravim pugove, zovem samo najbolje altove na serveru i polako cistimo hardmodove.

Imao sam malo slabiji healing setup pa sam prosle nedelje ocistio samo 3 hardmoda. Ove nedelje se nadam barem 6 hardmodova :)

Samo je problem naci normalne ljude

Link to comment
Share on other sites

pa fazon je sada, sto je ceo server cuo za moje pugove i svi me smaraju da udju, ali ja ni iz svoje (trenutno bedne) gilde ne uzimam ljude na njihovim altovima na kojima ne znaju da biju.

pokusavam da odrzim neku jacinu puga :) i naravno, ko zajebe nesto, sledeci put ne dobija spot :p

Link to comment
Share on other sites

Ovo posle 3 ujutro horda na misery ne dobija ni 1 AV u zivotu. Sve neka pve alijansa ode izrasuje sve za 3 min a 30 hordasa ode na isti bunker da radi Children achiv.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Gledam po warez bb sta ima novo, kad ono - Cataclysm Alfa. Udjem u topik da da bih odgovorio kako bi samo idiot naseo na ovakav

scam, kad ono... Gomila komentara kako nije fejk, nemoze da se igra vec samo letis okolo i razgledas okolinu.

Ipak necu probati, za svaki slucaj :P

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...