Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzeo veceras da igram Holy pala, warrior sa Shadowmourn-om. Imao sam rating 1744. posto lik samo igra pve, nema pojma pvp ;) a ja jos gore failujem healing palu. posle 30 partija resim da idem kao ret. Sa 1600 ratinga kolko smo pali dosli smo do 1810. Tolko je bolesno, sve sto warrior uradi je Charge, hamstring, mortal strike, Blade storm, i moj dmg i meta je mrtva. Sad smo stali da igrmao jer vise niko ne igra, sve sto smo farmovali otislo da spava ili se smorilo od nasih partija 5-10 sekundi. Sutra cu da vidim kolko mogu da izguram sa ovim Combom :D

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ko da je gear problem, za 5 dana uzme sve moguce honor iteme i vise nije tolko jadno opremljen. Pitanje je samo dal ume da igra

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Znaci...Gearscore je mera za retardirane ljude.

Malopre sam na'vatao neki Naxx run (trebao mi samo KT sa alt tankom da ugrabim Champion of the Fail Wastes titulu).Ljudi sve tipa kao "A quick achievement run".

Svi valjda imali preko 5200 gearscore (ne znam tacno, ne koristim taj addon).

Sreca pa ubacili portal kod Sapphirona, ubijemo mi easy mode sapphirona, e sad je dosao onaj "tezi" deo.Kako ubiti KT-a kada dobijes sve instrukcije:

1) 10 yardi razmak izmedju melee (napraviti "krst" oko KT-a)

2) Crno govno na zemlji nije bombona - bezi od toga

Krenula p2 - samo jedan lik dps-uje.Ovi svi ostali stoje pozadi i cekaju nesto - valjda su mislili da u p3 mogu komotno da backpedaluju i da se keyboard okrecu jer "nema vise fissure-a i blokova".U medjuvremenu fissure se stvori na nekog lika koji je melee, ali cekao je p3 da krene pa je umro, tacnije likusa je bila.Pa pitala kako je zaginula.

Krene p3, neki random rogue wipe-ovao ceo melee (osim mene i druida, nas dvojica smo bezali od magarca) jer su svi usli jedan u drugog i mislili da je to ono sto treba da se radi.Wipe.

Okej, drugi pokusaj.P1 prodje dobro, P2 tu i tamo, zaginula likusa od fissure-a (ali ovoga puta je dps'ovala 3 sekunde !!!) opet, nije joj bilo jasno sta hocemo od nje pa nas pitala "What the hell do you want me to do, to dps or to move?", stigao odgovor od offtanka "Sorry, but youre a retard".

Rogue je bio u zivotu malo duze, ali je i on zaginuo od crne rupe.Nije smeo da se pomera da ne zasere dps.Ipak 5500 gs = 10000 dps, mejt.

Ubismo ga na kraju, 2 dps-a, 1 tank + drugi tank koji sklonio addove, 2 healera.

Ziveo gearscore, gearscore je za pro likove koji ne smeju da se pomeraju jer imaju mnogo jak dps pa ce da "zaseru" svoj dps ako fajt zahteva pomeranje od 3 milimetara svakih 30 sekundi.

Sada sam dosao do ideje da ako budem ikada pravio pug za nesto (makar to bio i deadmines!) vodim ih prvo kod Kel Thuzada.Ne znaju KT-a a ovamo na trejdu masu e-penisom kako imaju 1337 gearscore mejt.

Koji wall of text. :<

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Nije tezak nego su promene iritirajuce :p

Inace i ja sam na stormscaleu pre neki dan uzeo 80 sa magom.

10 puta je teze nego warr ako imas 153 resi i 9k helta :p

Mislim da sam samo jedanput stigao da iceblokujem od 10 pokusaja XD

I da, ima ljudi na 400 ratingu, i oni imaju shadow edge i rele gear ...

Ne znam kako su uspeli.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ne igram pvp od furious sezone, a inace mag mi je frost spec i 73 lvl sa brutal gearom.

Uh, ništa lepše :) Posebno 1v1 sa istim ili većim lvl-om. Jedan Frost Bolt i gube volju za životom ;)

btw Do jaja sličica \mm/

Edited by nolajfer
Link to comment
Share on other sites

@tardzor

prestani da se trudis da prozivas ljude na forumu..

Nadji mi 1 jedini post u zadnje 2 godine gde sam prozivao nekog ?

I linkuj ga ofc.

@ Silencer

Jesi li dobi mozda cataclysm alpha key ? Tebi je onaj Thundgot msn ortak tako bese ? :p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...