Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postoje, npr. onj kinez u americi sto je igrao warra u s2 sa lolheraldom i dk-a u s5, serenia se valjda zove.

Ima tih likova sto furaju na top reitinzima sa razlicitim klasama u zavisnosti od sezone/patcha.

Ali kazem kiliju mozda je pogresio u vezi tog lika.

Mozda on spada u onu vrstu ljudi koj su tako wintradeovali sezonsku glad titulu i pordavali te likove.

U tbc-u je moglo da se wintraduje i ljudi su takve stvari radili.

A mozda spada u neku trecu vrstu ljudi.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Juče počnemo da igramo 2 deo naših partija... Kad su se na nama izređali svaki jebeni mogući kombo rogue+random, tek skontam. Pa moj arena partner nema jebeni PvP trinket lolololololololol.

Ali da ne poveruješ.. u skoro svakoj jebenoj partiji rogue. Smorio sam se ko Killy u PvE-u.

http://eu.wowarmory.com/arena-team-game-chart.xml?r=Frostmane&ts=2&t=IV&select=IV

Da sve bude još lepše, u 2 partije mi healer popije disc :D Rofl

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

nije to nista

na sylvanasu postoje retardi prave gildove u trejd kanalu

i jedini requirment da udjes u guild je da imas prvi wing icc 25 achivment i 5400+gs

inace ako nekome treba boost na 1800/2k nek se javi

juce smo izbustovali nekog opet ja i sarma pa nam zinulo dupe za goldom/parama

igramo shamane, dkove, warriore, magove, paladine i druide

i naravno gear je potreban minimum full wrathfull offset + furious set/245/251 min item lvl

Link to comment
Share on other sites

Verovatno imaju u proseku po 12 godina...

Nama je apply sada jedan warrior tank od svojih 13 godina (ofc da nece dobiti inv) ali mu je aplikacija 25 puta bolja od baje koji ima 22 godine i ne zna da sklopi dve prosto prosirene recenice a da imaju smisao. Mislim, jbt...

2. Gear & Enhancements

Using Agility gems! because it increase my dps.

Ni kako ni zasto ni boga oca....hunter koji slepo prati GS, ima DBW i ne gemuje arp ni za zivu glavu...

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Isus mater....poceli su da pisu GS u aplikacijama.....insta-decline...

i sta je tu lose? samo jedna korisna informacija koja nista negovori ali opet pripomaze. Retardirano je kad ljudi traze 5300gs za naxx ili 5k za 5man heroic. Gearscore sam po sebi je korisna i dobra stvar. Ista prica kao i sa achivmnetima, ljudi kenjaju kako su sranje i ne pokazuju nista a da ih nema mnogo ljudi bi quitovalo dosad od smora.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Application form postoji iz jednog razloga a to je da nam pokaze i pruzi relevantne stvari o coveku koji stoji iza tog karaktera. Ako taj covek sve bazira na skrnavom addonu koji se zove gearscore onda je to jako losa stvar jer taj isti gearscore ne kaze apsolutno nista sem da je neko kupio/nindzovao/rezervisao iteme u svojim runovima. Niko ko je u iole ozbiljnijoj gildi ti NIKADA nece pomenuti GS u aplikaciji za drugu gildu vec ce na drugi nacin da kaze i pokaze da je "pravi covek za kombinat" i da bas njega treba da izaberemo u moru drugih.

Ako ovo nije dovoljno objasnjenje mogu ja i detaljnije, sa sve paralelama iz stvarnog zivota pa da na plastican nacin objasnim :P

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

dobro u tvom slucaju je retardiran lik sto je napisao gs. Ja samo kazem da je gs koristan addon. Meni je dok sam igrao wow trip bio da inspektujem sve sto vidim po orgrimaru kad neradim nista. Kada se pojavio gs dosta toga sam mogao da vidim samim targetovanjem cim se ocita gs. Ocu da kazem da je addon ko addon ok a to sto se u 90% slucajeva koristi u retardirane svrhe je problem. Slicno ti je i sa fejsbukom. Njegova pocetna namena i ideja za cega bi trebao da se koristi je sasvim ok. A kolko su ljudi retardirani na fejsu i svaki dan u busu klinci pricaju samo o fb meni se kenja i pomislim kolko je taj sajt retardiran

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...