Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Killy, Carmo izvinjavam se sto nisam mogao da vas invite na clash of fansite.

Evo i dokaz da nisam mogao da sredim da vas dvoje to dobijete.

From: Stevan Mitrovic [mailto:office@wow-serbia.com]

Sent: 20 May 2010 18:07

To: Vaneras; slorkuz; Ancilorn; xordiah

Subject: RE: Clash of the Fansites

Just one question, we are interested in participating this clash of the fansites  But is only one team allowed or there can be two teams that will represent our fansite ? Also memebers from team need to be staff members of site ? Or can me members of community ?

Odgovor:

Hey Stevan.

To answer your question:

Only 3 people can participate, and they must be members of staff from wow-serbia.com who make up the team. They cannot be community members, they must be members of your team. 

We hope to hear from you very, very soon!

Inace igrao sam 3v3 hiler mi je ispao :)

i ja i warrior sajeli smo Priest Lock Rogue combo. Sto je najgore snimio sam sve to pa cu da uploadujem kako to izgleda :) Znaci kolko retosa na Arena passu ne kapiram zasto daju 20 evra.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa ja imam user name na wowserbia a sarma je mogao da se registruje samo ?

Ne killy mogli su mi samo staff members. Njih ima samo 4. Ne member foruma.

Zasto nisi rekao da smo stuff members?

Zato sto sam pre poziva za clash of the fansite dobio upitnik da popunim ko sta radi na sajtu, da sam znao da ce da bude ovoga premuntao bi nesto. Ovako jebiga... Bezveze ispalo,a mogli lepo da daju po dva tima za fansite i da mogu clanovi foruma da se prikljuce. Sigurno bi onda pustio dva tima ili bar jedan sa 6 clana u timu sto je max ili 7.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Au sto je ovaj fansite server dobar za isprobavanje gira, specova, izivljavanja i kojecega jos :)

Stevo ja bih spavo sa oba oka otvorena posle izigravanja kilija i sarme na temu igranja arene :D

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

igrao sam malo tamo na drugarovom acc on ima uplacen taj arena pass, kenja mi se od servera kao privatni server je .... svi su full wrathfull i vecina nezna da igra

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

igrao sam malo tamo na drugarovom acc on ima uplacen taj arena pass, kenja mi se od servera kao privatni server je .... svi su full wrathfull i vecina nezna da igra

Sta je loshe na tom serveru kad se svodi sve na takmicenje ? :) 50 rated games, dobijes pro murloc peta, malo si bolji na rang listi (posto kazes da vecina nume da igra), i dobijes na svom live server liku vanquisher titulu ?

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sta je loshe na tom serveru kad se svodi sve na takmicenje ? :) 50 rated games, dobijes pro murloc peta, malo si bolji na rang listi (posto kazes da vecina nume da igra), i dobijes na svom live server liku vanquisher titulu ?

ma nisam ja uopste igrao arenu samo sam se duelovao i gledao druge duele, svi su full wratfull a vecina failuje i zato mi je sranje. Inace u tradeu svi koji traze arena tim pisu da imaju 2700+ expiriance

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ma nisam ja uopste igrao arenu samo sam se duelovao i gledao druge duele, svi su full wratfull a vecina failuje i zato mi je sranje. Inace u tradeu svi koji traze arena tim pisu da imaju 2700+ expiriance

Ja ispod 2300+ nisam nista video na trade, pitam se koja je to battlegroupa.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...