Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za retri sam mislio, imas spell power enchant na strenght back koji nije bis, nego agility onaj sa hasteom koliko znam

ruke nisu te bis sa hitom nego festergut 277 sa hasteom, a tier chest 277 je najveci upgrade koliko znam, imas previse hita i premalo agility stvari, i ashen verdict ring ne treba da bude strenght, nego agility

imas premalo hastea imo

a kao holy imas premalo mp5, i ne nose se tier ruke jer crit kao holy ne valja ni za sta, nego samo haste mp5

Link to comment
Share on other sites

za retri sam mislio, imas spell power enchant na strenght back koji nije bis, nego agility onaj sa hasteom koliko znam

ruke nisu te bis sa hitom nego festergut 277 sa hasteom, a tier chest 277 je najveci upgrade koliko znam, imas previse hita i premalo agility stvari, i ashen verdict ring ne treba da bude strenght, nego agility

imas premalo hastea imo

a kao holy imas premalo mp5, i ne nose se tier ruke jer crit kao holy ne valja ni za sta, nego samo haste mp5

Pazi, ja rukavice cekam da mi padnu, i nisu ni ove nedelje, uzimam ih izma cim ih vidim, onda cu promeniti chest sa tier 10 zbog haste. Zelim da idem na agility, trenutno imam 52% crita u raidu full buffed, ali koci me sto tipa profesor ne baca lether belt, lether boots cekaju i dalje rogovi i feral druidi :) tako da nemam bas pristup veliki tim epixima, iako ja guild lideru pricam da je to BiS za mene dzabe. Tako da mi nije u interesu da imam 54% crit sa tim ringom, a da izgubim nekih 220 AP zbog toga.

Sto se tiche holya, mogu da imam bolestan MP5, samo sto ne nosim Heroic Non Set iteme, vec tier 10, I veruj mi sa mojim girom 1.2 cast holy lighta i 44k mane buffed u raidu na saurfanga spamujem holy light dok ne ubijemo bossa i ne idem oom. Realno MP5 mi ne treba. Nazalost nece da mi padnu od drugog bossa non set rukavice koje bi rado uzeo, a i od rotfejsa nece da padne heroic chest, jedino me usralo da mi padnu heroic legs u icc 10 man. I rings za healing mi smrde za oskara.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Uh...kad i ti pominjes GS onda je sve otislo u kurac stvarno...

Bah, jednostavno navika, jer realno sve se svodi sad na GS, kao sto je nekad bio Epic Achiv, ovo ga je zamenilo. Ne znam ni sta cemi kad sam u guildu vetaran i famrujemo 11/12 Hc 25 bosseve. Al eto.... Sve se svelo iskreno na GS. Cela igra. Uopste da ne krecem offtopic. Igra je jednostavno napravljena da skupljas bolji gear. I to je cela poenta bilo kog MMO-a, kao i poenta oldschool FRP / RPG avantura ;) Secam se kad sam igrao Might & Magic ili Eye of Beholder, nvm svelo mi se da dobijem sto bolje oruzije, a najgore je bilo kad igru zavrsis :) jer pred kraj dobijes ono naj naj i posle zavrsis i izbedacis se jer nema dalje. Tu se WoW razlikuje :P

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Realno. Jos malo mu treba da predje igru.

Koji jebeni waste of time, radis nesto mesecima da bi drugima pokazao kako su ti lepo popunjene linije skroz plavo . Bravo za lika. Jeste, neka svako trosi svoje vreme u igri kako hoce, ali ovo je jebeno preterivanje.

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi se nije bas nesto svidjala dok sad nisam video ovu sliku. Daj jos njenih slika ako imas !!!

Anywayz danas sam malo igrao u premadeu posle sto godina i srecan sam ko malo dete :D

Manje od 2 sata preko 50k honora.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi se nije bas nesto svidjala dok sad nisam video ovu sliku. Daj jos njenih slika ako imas !!!

Anywayz danas sam malo igrao u premadeu posle sto godina i srecan sam ko malo dete :D

Manje od 2 sata preko 50k honora.

Prvi put kad sam je video ja sam se zaljubio u njenu sisu :) Mislim da ima neki poker sajt sa njenim slikama jebem ga :P moram da ga nadjem.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

drkam se sa armorijem iz dosade i naletim na ovog cikicu slucajno, otvorio sam da ga ispectujem samo jer cuo za guild

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&cn=Brainfail&gn=Edge

sabijac igrice sa jednom od titula za pobedu sa sivim itemia i nicim drugim :)

kapiram da je to jedan od onih ljudi koji su rolali warriora na jednu sezonu i pokazali kako se igra

zelim da mi takvi ljudi budu neka familija da me bustuju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...