Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gotovo i da ne postoji...kladim se da ne postoji. Secam se kad je mojoj firmi ministarstvo ekologije trazilo 500.000 dinara za dozvolu za odlaganje otpadnog tonera. A deponije za sigurno odlaganje te vrste otpada nema kod nas. Koji moroni, nije mi jasno kako tako nesto moze da se uvede bez javne rasprave.

Samo da napomenem da uvoyimo otpad :) I to ga placamo bas lepo.

Link to comment
Share on other sites

Srušili "Lokija"!!!

Blic

"Sudski izvršitelj je do nelegalnog objekta došao oko podneva u pratnji oko 50 policajaca. U tom trenutku u objektu su se zatvorili vlasnik objekta, njegov sin i nekoliko radnika, a oko obruča koji je napravila policija okupile su se komšije koje se protive rušenju.

Posle dva sata, policija je uhapsila i izvela šest osoba iz lokala, posle čega je objekat srušen."

MA NEK PUSHE KARU BRE, valjaju govno od junk food-a i pljeske koje nisu videle meso vec godinama,

objekat je NELEGALAN, cene su cepanje po ushima i jos imaju muda da se bune bre... Umesto da kazu lepo sebi "ok, omarisali smo dosta love, idemo sad na poshteno da nastavimo sa ovim pa kako bude". Uostalom ako im je klopa DOBRA ljudi ce ici i na drugi kraj grada da jedu kod njih, sto bi se ICEGA PLASHILI ??? [^]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Iscepao sam oko metar drva za 5-10 min...samo sam lupao :@ Jebem ti devojku koliko me iznervirala :@ FU !!

odo na cs P ( _ ) Zz :D

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Baš neki dan konstatovah (za sebe, pošto ne pričam irl :( ) kako RTS pravi program za one koji najmanje plaćaju pretplatu, a to su penzioneri i to mahom oni iz unutrašnjosti. Žikina šarenica, Bela lađa, Kvadratura kruga, sve te stvari koje ne da ne propuštaju nego prepričavaju danima, al da plate pretplatu, bože sačuvaj. A ovamo ja dođem u situaciju da plaćam redovno a na RTS prebacim samo kad je dnevnik.

Tu gresis. Penzioneri su NAJjadniji sloj ove drzave i NAJlojalniji. Oni su onaj skup "jadnika" koji se prvog dana guraju u posti da podignu svoje mizerne penzije i da prvo namire sve obaveze prema drzavi pa tek onda da se presaberu koliko vekni hleba ce moci da kupe za taj mesec.

BarcaS

Link to comment
Share on other sites

Juju, iznervirala te devojka, jel ti teško matori?

Tacnije raskid :/ jeste matori, teshko je...

nacepacu se ja drva josh...xaxaxaxa

@Niggrola zaobidji matori, poz

Edited by dmw PARISSS

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...