Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ortakova status na fejsu, kako blejka sad na ovom mestu i kako se nervira "prijalo bi mu pivo"

2325855171_298a7343a8_b.jpg

majko

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koja gužva u gradu, čoveče .... Ne samo da su bile gužve na standardnim lokacijama tipa 14. decembar, Slavija itd, već i po nekim sporednim ulicama gde za 20 godina nisam video gužvu ... strašno. Onda Kneza Miloša, išao sam jedno 25 minuta, pa auto putem isto toliko ... bukvalno mi je trebalo sat i dvadeset da stignem do posla. A nisam video niti jedan sudar, pitam se šta bi bilo da je bio neki, kojih je sigurno i bilo.

Link to comment
Share on other sites

sad slusam i na studiu b guzvetina u gradu a ja bas u centar treba da idem:/yahoo weather mi prijavljuje da se napolju oseca kao -11 iako je -2 zbog vetra koji siba ese 43 kmh/h!zna neko koja garaza je najbliza terazijama?znam da imaju one dve kod skupstina,zelenjak i kod politike, da nema nesto blize?stao mi mozak:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kod politike zaboravi, jer je ta uvek puna, probaj kod skupštine ona bi trebalo da ima najviše mesta.

Alternativno najbliža terazijama je ona u Narodnog Fronta (Zelenjak), možda ćeš tu i pre naći mesto nego da ideš do Obilića.

Link to comment
Share on other sites

Koja gužva u gradu, čoveče .... Ne samo da su bile gužve na standardnim lokacijama tipa 14. decembar, Slavija itd, već i po nekim sporednim ulicama gde za 20 godina nisam video gužvu ... strašno. Onda Kneza Miloša, išao sam jedno 25 minuta, pa auto putem isto toliko ... bukvalno mi je trebalo sat i dvadeset da stignem do posla. A nisam video niti jedan sudar, pitam se šta bi bilo da je bio neki, kojih je sigurno i bilo.

uzas jebeni, na autoputu totalni kolaps kad sam prolazio...fala bogu zavrsih brzo sta sam imao pa sam pobegao dok jos nije zavejao sneg:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kod politike zaboravi, jer je ta uvek puna, probaj kod skupštine ona bi trebalo da ima najviše mesta.

Alternativno najbliža terazijama je ona u Narodnog Fronta (Zelenjak), možda ćeš tu i pre naći mesto nego da ideš do Obilića.

e da vidis tu sam zaboravio a ta mi dodje najblize.hvala lale!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Bila danas inspekcija kod na casu srpskog(najgore profesorke), koja je to kolicina foliranja sa njene strane, mi smo plakali ceo cas, plus je ortak na finjaka tovario, najebali smo sutra, ali who gives a fuck. :D

Kad je videla da se smejemo njenom foliranju pocela i onda da se smeska. :D

Link to comment
Share on other sites

...odlaziće u Fond za zaštitu životne sredine, odakle će se finansirati reciklaža elektronskih proizvoda (odnosno otpada), koja u našoj zemlji gotovo da i ne postoji.

Gotovo i da ne postoji...kladim se da ne postoji. Secam se kad je mojoj firmi ministarstvo ekologije trazilo 500.000 dinara za dozvolu za odlaganje otpadnog tonera. A deponije za sigurno odlaganje te vrste otpada nema kod nas. Koji moroni, nije mi jasno kako tako nesto moze da se uvede bez javne rasprave.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ova taksa je smeh, podseća na onu crnogorsku ... realno, podiže cene mnogo, a bez ikakvog specijalnog razloga, i plus nije ni bilo najavljeno, tako da su ljudi preko noći bili iznenađeni ... ono, spremiš se "danas" da kupiš nešto i da odeš "sutra", kad ono 5000 viša cena.

Link to comment
Share on other sites

Ako me jos jednom probudi telefon i sa druge strane opet cujem "Cestitam osvojili ste jastuk, filter za vodu, random beskorisno sranje i smrdljivu veceru gde cemo da vas smaramo da kupite nase smrdljive proizvode nekom cu se stvarno najebati majke.

Jbt svaki drugi dan su poceli da zovu, sto je najsmesnije pitaju me koliko imam godina a kada im odgovorim da imam 27 oni mi kazu

"jao izvinite nama treba neko stariji"

ZOVI STARACKI DOM ONDA [cenzurisano] MAMU TI [cenzurisano] U [cenzurisano] !!!

Jbt legnem da spavam u podne jer sam bio budan celu noc a oni nazovu u 1 ili 2.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Mene vec 3 godine smaraju iz CMC turisticke agencije kako dobijam putovanja, ali prevoz ja placam :D i to mi daju najdalju destinaciju gde su cene olololo i naravno osobe moraju biti starije od 27 god :D

i za josh milion drugih i glupih reklama....

Link to comment
Share on other sites

Mene vec 3 godine smaraju iz CMC turisticke agencije kako dobijam putovanja, ali prevoz ja placam :D i to mi daju najdalju destinaciju gde su cene olololo i naravno osobe moraju biti starije od 27 god :D

i za josh milion drugih i glupih reklama....

e to su ti :) CMC, na kitu ih nataknem.

Link to comment
Share on other sites

Mene ne smaraju jer sam siromasan :<

Ubi ova kosava,morao sam danas do faxa,pao je ffffffffuuuu sabajle kada sam video sneg,al sam imao srece pa me nije zahvatila guzva...sad bih trebao da se pumpam,al me strah izici :/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Jebeno vreme.

Danas je duvao takav vetar da je polukruzhni prozor u shkoli pao. I to na pola metra od mene, da se drugar nije bacio preko mene (ne iz dobre namere, nego nije imao gde drugde da se baci) sav bih bio isechen jebeno.

Zhelim vremenu da umre.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...