Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JAO HOCU I JA U SHANGAJ : (

inace spavao sam od 23 - 08 i jos mi se spava, koji sam ne ispavani govnar ;(

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ne matori, ti si samo govnar :) aj pali msn da se tucamo u mozak

Pojedini radnici kragujevačke "Zastave" koje je preuzeo "Fijat" vraćaju se u državno preduzeće zbog preopterećenosti na poslu i zapadnjačkog načina rada.

Radnici u "Zastavi" koji su umesto za državu, počeli od nedavno da rade za privatnog vlasnika suočavaju se sa novim sistemom rada. Oko 20 radnika rešilo je da, zbog preoterećenosti, napusti pogone i da se vrati u državno preduzeće. Predsednik Sindikata Nezavisnost upozorava da izvoljevanje radnika lako može da otera sa tržišta potencijalne strane investitore.

[roflmao]

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

"Da biste glasali za devojke koje vam se dopadaju, morate da budete član grupe „Mis fejsbuk Srbija” i da se preko nje ulogujete na zvaničan sajt takmičenja ili da uđete na stranicu beautyfacebook.com i ulogujete se isto kao i na Fejsbuku, s istom lozinkom i korisničkim imenom. Da ste se dobro ulogovali, znaćete ako se sa desne strane ekrana pojavi vaša fotografija sa Fejsbuk profila i vaše ime."

jel se meni cini ili u istom broju 24sata poziva na oprez o hakera i poziva na masovni phishing. :)

Link to comment
Share on other sites

Zamislio sam i sta sad? Nije to jebeni auto da ti daju drugi na koriscenje, a sta, da su ti dali kuglicni Genius bio bi srecan? Ne seri nego cekaj, ako prodje 30 dana, a ne vrate ti, onda im odes tamo i zoves inspekciju dok si u radnji i poz.

Jebiga onda.

Ja sam se prevario misletji da je praksa takva da se daju zamenski mishevi dok je tvoj na popravci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...