Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zelena kafa je nekakav preparat za mršavljenje kojeg reklamira i Leontina, a povukli su ga jer su našli neku supstancu koja tu ne sme da bude.

A valjda je fora da zbog te supstance su ljudi zapravo i mršavili, jer je neka koja nešto blokira receptore za glad ili nemam pojma, tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

caletov gulas <3

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

odradio rodj,kul bilo...

jos uvek mi nije dobro,nos i grlo me zajebavaju,sto i nije tako strasno. Sa druge strane, kapak ispod levog oka je poceo da me boli,i da bubri... Ne znam da li je cmicak,ili neka iritacija,ili sta,ali samo da ne ustanem ujutru i da mi oko bude zatvoreno...blaaaaaah :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Keva i sestra su koristile tu zelenu kafu kazu odlicna stvar ...pokusavaj sada da je nadju negde ali slaba vajda ...

tesko da ce je igde naci jer je zabranjen i uvoz i prodaja do daljnjeg

inache, odradio trening, bolje mi je nego pre, samo sto sam zaradio plik na palcu pa jedva hodam.... i josh da objasnim jednoj budali da kondicija nije samo stanje duha nego i tela i da be mogu da radim odmah koliko ko i on "samo ako to hocu"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bice trip "sine, kad ides po ket, kazi Mikiju da mi spremi sutra 10 mugra zelene na ler" :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro radnoj gospodi i neradnoj bagri!

Ispamovah pethiljaditi post, sad mogu i ja u Bg.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...