Jump to content

oceni pjesnu iznad:)


Doolio

Recommended Posts

ne znam sta da kazem na ovaj niz narodnjaka. mislim, ne mrzim narodnjake ali ipak ovo je uzasno. dosta toga od Tome mi je dobro, Bokori od lala Miroslava, moze da mi bude super uz ovako nesto

( ja snimio u nekoj krcmi kod Bogatica)

malo francuskog za promenu

(ne razumem 80% ali zvuchi kul)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smara me što svaki drugi put kad uđem na ovaj topik vidim da je neko dao lošu ocenu nekom rok klasiku, a onda okačio random elektronsko đubre

Totalni agrid!

Ja postujem neku mastersku rok/metal stvar, oni mi daju 5/10, a tek vidis, stavljaju tehno, folk itd( sto se moglo ocekivati)...

EDIT : 8/10

Ne ubacujem se, samo sam iskazao svoje misljenje.

http://www.youtube.com/watch?v=LG1e4hHrsSI

Edited by Pr0toSS

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

smara me što svaki drugi put kad uđem na ovaj topik vidim da je neko dao lošu ocenu nekom rok klasiku, a onda okačio random elektronsko đubre

pa to je i poenta valjda ovog topika,da svako izrazi svoje misljenje,nezavisno od toga koliko je ta pesma kultna,carska,dobro producirana ili ne :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...