Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije da hejtujem, ali ja sam odgledao i nije mi izgledalo fejk. eto, uzmimo da sam glup. posto smo utvrdili da sam glup, jel moze malo obrazlozenje? cisto iz radoznalosti, nikog ne prozivam. samo mi je trulo kad neko dodje i otkuca jednu rec u postu koja menja poentu klipa, a ne objasni zasto. jel znas za klip od ranije, daj neki link sa objasnjenjem. ako ne znas nego pretpostavljas, onda napisi "lici mi na fejk".

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kad bi ti uzeo fon/kameru i snimao u sred predavanja ? kao snima sebi da ima kasnije da slusa ponovo?

i jos mu ova krava kao razbije fon a on sedi mirno i gleda...

moje misljenje... mozda gresim :/

da to si u pravu, ljudi nikad ne snimaju nista osim kad znaju da ce se bas nesto desiti. ovaj nije mogao da zna, fejk je sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Neki car krenuo da bije taksistu jebenim macem :) priceless!!! (Prag, 27.09.2010)

"The taxi driver gets out of the car, kicks the Mercedes doors, opens them, slaps the guy inside. Gets back to his taxi, takes off. The Mercedes guy runs out, opens his trunk, grabs a sword, runs to the taxi and strikes a blow to the roof. The taxi stops, taxi driver gets out again and this is where the video begins."

http://www.youtube.com/watch?v=wCDw3FX8n_k

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

брате, напуцани лик у ружичастој тренерци, који се још курчи па бежи.

па требало га је млатити он џенерал принсипл, док се не расплаче.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ima slucaj, zgrada pored parka sa koje se vidi kako manijak ubija devojku. Niko iz 24 stana koja su gledala na tu ulicu nije okrenuo policiju ili sisao to da spreci. Bilo je u onoj emisiji povodom onih matletiranja u Irackim zatvorima a dotakli su i eksperiment u onom kampusu. Uglavnom, da ne davim, kod slucajeva nasilja i slicno pojedinac je sputan grupom tj. da jedan covek sam seta ulicom i vidi neko nasilje on ce da ucini nesto ali ako taj isti covek stoji u grupi od dvadesetinu ljudi on nece jer se javlja taj "Zasto ja prvi ajde neko drugi pa cu i ja" preskok. Sto je apsolutna istina, vise puta sam bolje reagovao na slicne situacije kad sam sam ili tri lika max nego kad sam bio u gomili ljudi.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...