Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

znam mohi,znam,frustracije su velike u meni

@shw

nisi ukinuo fudbal na sajtu :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smejo se svako kome sam poslao, izvini shto sam te razocharao

smejali se jer ih blam da ti kazu istinu ?

nista nista, kad odrastes videces zasto je lose :( a nema veze sa beograd srbija novi sad madjari trte mrte... no nebitno... uzivaj

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Napravio si jednu veliku greshku, chisto iz neznanja (i verovatno zato shto gledash filmove tipa Borat i Bruno) - Kazahstan je vrh drzava, mnogo bolja i sredjenija od Srbije... I uopshte je loshe prichati o nekim drzavama da su shit, samo zato shto tako kazu na TV-u.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

eh sad si i ti na kraj srca, meme je meme, parodija je parodija, sta fali tome...i ja kazem mom ortaku "koji si gej" kad nece da bleji sa mnom, pa ne mislim da su gejevi losi likovi koji nece da bleje lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kačim nešto što sam radio u vojsci, ubijajući dosadu na predavanjima o centralama i poljskim telefonima. imao sam ceo serijal sa ovim robotićem, ali mi je stariji vodnik oduzeo svesku pre nego što sam stigao sve da slikam (rekao mi tom prilikom, "stijoviću, ponašaj se kao da si normalan"), i danas mi krivo. verovatno će kraj biti jasan samo onim koji su išli u askaru (ne i ovim drugim pederima xexexexe!1)

е брате која си ти будалетина...

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...