Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam nešto razmišljao i skontao sam da je gruja car.

n00b, ladno si morao da razmišljaš i skapiraš da je gruja car, ja sam to znao bez razmišljanja!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Odlicno Digrejzo!

Inace dobro jutro \o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ova nasa carina, to vam je momci "moja baba".Ona "moja baba".Mogu da traze sve sto im padne na pamet,cak iako po zakonu vise nije potrebno, davajuci objasnjenje tipa: "Pa sef terminala nas nije obavestio o tom novom sistemu i mi radimo po starom.A i sta tebe briga, javi uvozniku da mora da plati po starom (takse koje vise ne postoje!)a ako nece konj ide nazad za Rusiju."

Inace jedan konj ima vise papira nego covek.Ima svoj pasos,svoju zdravstvenu,cip u vratu,sertifikat o deratizaciji,veterinarsko resenje,fakturu kroz Eu,fakturu od EU za NON EU,uverenje o poreklu,a ako ide u spec. kontejeneru za transport i kontejner ima svoj pasos i saobracajnu, i jos tipa 11,12 papira.A smrdljivko ce biti u Srbiji samo 10 dana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...