Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DOBRO JUT.. oh wait :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

haha, vidim pojavi mi se milosh aka igi na msnu, ja lepo kllik na chat, malo se isprichamo, kaze chovek da je u italiji,ja kao wtf, pitam ag da li je lud a on reche da ide na ruchak, i ostavi me u rebusu gadnom. chekiram bolje a ono exi, jebo vas u ime:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Mene je pre par meseci tako "napao" Marko, svojevremeno pisao u PLAY-u, sa nekom pričom tipa:

- Jel downloaduješ nešto?

- Pa, trenutno ne.

- Sigurno?

- Sto posto

- Pa što mi onda ovako sporo radi internet?!

da bi nakon nekog vremena skapirali da me je zamenio za Milana, njegovog kolegu iz studentskog doma sa kojim deli net.

Ah, te smešne priče :)

Link to comment
Share on other sites

znam ja jednu profanku, ako mu trebaju privatni chasovi.

hvala, oce covek u skolu.

Lingua Viva ima kurs italijanskog, imali su i kul profanku baš, izguglaj. A verovatno ima nešto i pri italijanskom kulturnom centru npr.

izgleda da je super taj italijanski kulturni centar. hvala!

Link to comment
Share on other sites

Zaustavili me panduri malopre, alko-test ekipa :) Kako se uvek zbudže negde da ne možeš da ih izbegneš, genijalno :)

Sve u svemu, vrlo fini neki ljudi ... oni meni "jel ste pili nešto?" ja njima "lol", oni meni "prijatno doviđenja" :)

Link to comment
Share on other sites

^ neke ortake sinoc u gradu uvatili pijane , nisu pravili neka velika sranja ali su ih odveli u stanicu na treznenje,koje je poprilicno potrajalo :)))

poprilicno su namazani , drugar izaso iz kola kad ga je zaustavila murija , i naplatili mu kaznu sto je izaso bez dozvole iz vozila , znaci uzimaju pare samo tako :)

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...