Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Navuko sam se na Misfits opasno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sedim danas sa mojima, pijemo kafu, i krene Cale da mi pricha kako je gledao neku emisiju na tvu, gde neka ptica(male) pokushava da osvoji zenku nenormalnim kochoperenjem, pevanjem, uvijanjem(uglavnom, opisao mi je on to sve lepo, i kapiram, iscimo se muzjak do daske)a na kraju se zenka okrene i aj cao, stativa. Kazem ja caletu, ma sve su iste, kaze on 'sve su iste majku im jebem' :D

Link to comment
Share on other sites

U 6 krecem za Bgd, imam kolokvijum u 9, nisam spavao, raspashcu se na delice dok stignem u stan za jedno 10h. :C

Isti shit i kod mene xD

Spavao 2 sata, putujem u Bg sad...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...