Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato što si ti tolika dobričina da nema šanse da si nešto stvarno zasr'o, nego je u pitanju neki bezazleni nesporazum koji ona vaginalnim veštinama pretvara u ozbiljan problem kako bi prigrabila još dominantniju poziciju u vezi.

Link to comment
Share on other sites

majka mi ide u penziju u Maju i mislim se da joj kupim kao poklon, a i kao zanimaciju da me ne smara - stene neke, rastom, srednje rase i za sada sam u obzir uzeo Madjarskog Pulija, Skotskog ovcara (kolija) i Labradora. da li neko zna koliko bi kostala stenad Pulija ili Skotskog ovcara? nije mi vazan pedigre za izlozbu jer nas to ne zanima. samo da je zdravo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zato što si ti tolika dobričina da nema šanse da si nešto stvarno zasr'o, nego je u pitanju neki bezazleni nesporazum koji ona vaginalnim veštinama pretvara u ozbiljan problem kako bi prigrabila još dominantniju poziciju u vezi.

au,pogodio si u centar za sve druge prilike...ali juce sam zaista ja opasno sjebo stvar :D.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

au,pogodio si u centar za sve druge prilike...ali juce sam zaista ja opasno sjebo stvar :D.

Izgovorio si ime nekog deteta sa mekdonalds zurki tokom vodjenja vrele ljubavi??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nisi dovoljno posolio pashtashutu?

nope

Leshko je sinojt prevario svoju devojku koju toliko voli i skojom je u vezi dve godine, pa je zato zasro stvar.

[:D]

nope

Izgovorio si ime nekog deteta sa mekdonalds zurki tokom vodjenja vrele ljubavi??

nope

u sustini,nije to ni vazno...vazno je da ce biti sve ok,bar za sad :))).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...