Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

da ste vi živi i zdravi, ja icq uopšte ne koristim već jedno 2-3 godine, tako da slobodno obrišite, a ako vam treba novi msn, javite se na PM :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebem ti beograd i saobracaj, od nbgd-a do kuce 1:45 minuta, u zhivotu mi se to nije desilo, 45 minuta sam blejao na autokomandi u autobusu koji se ne pomera,a vozach nema nameru da otvori vrata kako bi neki ljudi izashli... ispizdeo sam... imam osecaj kao da je svaki beogradjanin koji ima automobil seo u isti i uputio se ka gradu... neverovatno koji zastoj po celom gradu... neverovatno... :@

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

da ste vi živi i zdravi, ja icq uopšte ne koristim već jedno 2-3 godine, tako da slobodno obrišite, a ako vam treba novi msn, javite se na PM :)
sad nas josh i zajebava, on misli da smo mi pali sa krushke:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se vozikao kolima po nashem ne_toliko_zguzhvanom gradu i njegovim divnim putevima.

Bolesno je koliko su svi bezobrazni chim padne mrak. Ne skidaju se sa sirena, mater im jebem. Pogotovo taksisti. Taksista mi je bukvalno trubio u facu dok sam chekao da operem kola. Kao otju ja tu da prodjem al ne mogu od tebe, a mogao je laaaaadno ..

Sve najgore ...

Link to comment
Share on other sites

Evo jedne zanimljive "serije" fotki. Kao što znate, juče i danas održan je veliki PES turnir na stadionu Crvene Zvezde u organizaciji FK Crvena Zvezda, ComTrade SHOP i KlanRUR-a. I to sad nije toliko važno, koliko činjenica da smo juče iz zezanja fotknuli marakanu po snegu, a danas ...

sorry što nije baš iz istog ugla :)

22.12.2009.

marakana1.JPG

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.12.2009.

marakana2.JPG

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naravno, niko ništa nije čistio, kraj je jesenjeg dela sezone, jednostavno se otopilo :)

Link to comment
Share on other sites

Dadadada, danas je bilo sjajno vreme.

Ali neverovatno sjajno. Savrsheno.

Opushteno bez jakne po gradu, nije vrutje a nije hladno, i najbitnije nema odvratnog vetra. Pobeda je bilo vreme, samo da i sutra bude takvo i pobeda once again.

edit: I samo da prijavim da sam danas imao prvo pucanje gume u zhivotu.

I to josh nije pukla nego se iskomadala. Od mrtvog snega se napravile neke bash zajebane rupchage koje su pre bile krpljene. Uleteo sam u jednu sa lepih ~60 na sat i nije mi odmah pukla guma, nego se kao malo izcepala i nakon 40 metara se bash izduvala i krenuo auto da se trese. Kad sam video usrao sam se ... Za ne poverovati koliko su urani putevi.

A bilo mi je jako super dok sam menjao gumu sa ultra urbanim smetjarskim prslukom. :(

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...