Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

zvao me cale bar 5 puta...covek pijan ko letva,ne zna 'de bije :D. I najjace,zove me lik,i svaki put me pita gde sam i sta radim,i onda mi "kenja" kako treba da spavam,a ne da blejim celu noc :D...a on gospodin tek sad krece u BG da nastavlja haos...

eto sta se desava kad postanes ujka :)).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Popio sam 7-8 onih malih Tuborga i jutros ustao svež ko car, koliko je bolje nego ugovnati se od domaćeg piva, nevera.

rece mi ortak isto to za 7-8 velikih prosle nedelje, znaci def pocinjem da pijem tuborg :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

srecno valjda i onima kojima razlog ne treba! :p

inace kruko, kako ta misketa izgleda danas? :s

nije mikseta, midi kontroler je ustvari...moram da je rastavim i sastavim, naprsla maska i sjebala se dva potenciometra, moram nekako da ih zalepim. a imam neku tezu sledeci vikend, smorio sam se...ko me jebe kad drzim stvari po podu...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...