Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ivane ko ti je ovaj na slici ? :P

hmmm neki film u fazonu iz 40ih, znam samo da je glumac neki baja koji vara zenu... kakva krecana gleda sam film nema ni godinu dana i vec sam zaobravio gotovo sve da mi ni imdb ne pomaze

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ou jea 8)

zovu me sa posla 20 puta dnevno, ne smem da odem da vidim sta su napravili, al' mislim da cu morati da skoknem danas malo :)

:(

Ceka te samo patnja ocaj i bol

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

stigle me 2 noci losheg spavanja ili nespavanja uopste i rada u prohladnoj sobi. Disem kao astmaticar. Ali sa druge strane danas napokon nosim projekat kod investitora pa ga necu gledati par dana, nadam se

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

hmmm neki film u fazonu iz 40ih, znam samo da je glumac neki baja koji vara zenu... kakva krecana gleda sam film nema ni godinu dana i vec sam zaobravio gotovo sve da mi ni imdb ne pomaze

meni se to deshava,ali za knjige.Znachi,bukvalno me sramota,ne mogu da se setim najosnovnijih stvari kao sto su imena glavnih junaka i slichno,i to za 95% knjiga koje prochitam.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni se to deshava,ali za knjige.Znachi,bukvalno me sramota,ne mogu da se setim najosnovnijih stvari kao sto su imena glavnih junaka i slichno,i to za 95% knjiga koje prochitam.

Lesli eldridž, Sumiko i tabasko pit

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

krece ona podela bespatnih akcija koje su se nekako sa 1000 jura svele na 4200 din, taman za neki cert neshto vec, ili cu da propijem realno.

tj, krece isplata.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

krece ona podela bespatnih akcija koje su se nekako sa 1000 jura svele na 4200 din, taman za neki cert neshto vec, ili cu da propijem realno.

tj, krece isplata.

a sta kaze,koji su razlozi sto nije 1000e? Znaci koja tuga,ne verujem :S.

inace,bio kod zubara,nemam nikakav kvar,skinula mi samo kamenac i ispolirala...jea!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako bog da pare i ovaj posao koji sam danas potpisao sledeceg leta uzimam Sitroen c5 i idem negde na neko ostrvo da mi lepa meleskinja jednom rukom ceska jaja dok drugom ubacuje slatko crno grozdje u usta.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...