Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Proveo sam sad par desetina nesretnih minuta na mikrosoftsupport sajtovima.

Ajde na stranu sto im je onako jadan support, ali da na prosto pitanje :" windows 7 nema boot.ini vec komand line ultility BCDEDIT.exe . Mozete li mi reci kako da dodam /PAE switch da bi masina sa 4 gb rama i 32 bit osom prikazala da ima 4 gb, ljudi ne vole kad vide 3.25. I da li moze uposte"

Odgovor za xp w2k3 bi bio "otvoris boot.ini i dodas na kraj /PAE". Ovi idioti su na 10 strani razvezli pricu o adresiranju i fizickoj i virtualnoj memoriji? Jel moguce da idioti nece da kazu??? Znam kad je support placen papreno da su vrlo ekspeditivni. Jel imao neko iskustva sa njihovim supportom, jel tamo rade pavijani?

Edit -> Mislim odgovor dobijen sa "gugla" je naravno proradio (BCDEdit /set PAE forceenable) ali zar je moguce, opet se pitam :(

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma radi, barem napise da ima 4 gb. probao, secam se kad sam poceo da radim da je bila opsta panika jer nekom kuronji vista videla 3.25 umesto 4 gb pa je pistao i vristao da su mu ukrali plocicu. I da, on je "vodja biznis tima" a fokus je sql i to high end.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Endre says:

prenecu ti

ma jok

to je u planu

realno

al ne mogu sad da kucam

Nikola says:

ne mogu ni ja da citam

realno

Endre says:

PENIS LOL

Nikola says:

to je kratko to mogu procitati!

KONTAS KRATAK TI JE PENIS XEXEEEEEEEEE

Endre says:

PITAJ MAMUUUUUUUUU

HEEEEEEEEEEEEE

Nikola says:

kakva kvalitetna konverzacija brate

Link to comment
Share on other sites

Kako se sve u jednom danu moze promeniti.

Imao sudar kolima, speed sajt na kojem radim se zestoko nesto sjebao sa hostingom, sa caletom imao veoma ozbiljnu pricu o daljem zivotu, devojka povrh svega toga skace po mozgu sa nekim svojim tripovima... Ne znam sto sam uopste ovo ovde napisao, valjda da bi videli da sada nisam srecan nikako. Izgleda da slede ozbiljne promene.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...