Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

JKP 'Beograd put' spremno je docekalo danasnje padavine. U stalnom smo kontaktu sa Republickim Hidrometeoroloskim Zavodom Srbije i imamo informacije da ce ovakvo vreme potrajati nekoliko dana.

Dragi sugradjani, ne morate brinuti, ulicama glavnog grada nasa sluzba radi punim kapacitetom.

Pozdrav do daljnjeg.

Link to comment
Share on other sites

lololol.

Btw back to zaledjeni hladnjak: Culo se onako "nesretno" vu vu vuu vu vu kao macka da umire :)

Tiho onako, i sve tise, i na kraju se culo neko tiho obrtanje bez zvuka. Tu sam par puta skucao volan i izasao i otisao u bus :)

Kontam da je akomulator, ali me cudi posto je prilicno nov i brand name :)

Prosli put su bili neki "ogoljeni" kablovi koji su se naslonili na karoseriju koja je vukla struju lol pa sam ostao na sred auto puta bez ijednog volta. :)

Verovatno je opet neko takvo sranje. KAKO CU DA GA BACIM U SAVU JOJ! Samo cekam prolece da uzmem normalan auto.

Link to comment
Share on other sites

"pevacica" Lili Alen. Odavno nisam video izvikanije ime na uk sceni. Devojka nema nikakav glas. svaka pesma joj recitacija i da nema catchy rime, bila bi otelotvorenje zaborava

da,tako je.

To je ona ? Sa nekog spota što je Leško kačio izgledala je kao prosečna klinka sa onih zilj tema :D

hm,pa nije ni ovo,a ni to sto si ti rekao bas prava slika :D. Mislim,ne znam sta da ti kazem,kucaj na tjubu,videces vec :D.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta da mislim kada svaki druge nedelje saznam za neku novu vishu skolu i fakultet. Bio poslepodne da isplotujem neki projekat u lokalnoj kopirnici i dok sam cekao usla dva klinca iz Vishe Inzenjerske Skole "Tehnikom Taurunum"... po izgledu, manirima i ponasanju rekao bih da se radi o privatnoj verziji MOC-a. I posle se ljudi cude kada se naljutim kada kazu "e idem na faks" a zavrsavaju neku vishu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ igi: tehnikum taurunum je sada naziv za zgradu u kojoj se nalaze srednja elektrotehnicka i visoka masinska, nije privatno, nego lol naziv.

ot: Devojci prolazi menstruacija, a dolazi raspust. Pffff, kaman...

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...