Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pa on valjda radi u Stefan Braunu, letnjem ili kako god(ne onaj u Nemanjinoj)...

Ontopic

Bio sam na koncertu Zabranjenog Pushenja! Jebeno savrsheno! 3h svirke! Koncert godine za mene, stvarno nemam rechi koliko mi je dobro bilo! Da, 99% sam siguran da smo moja 2 ortaka i ja bili najmladji na koncertu! Jebem ti generacije klinaca koje su odrasle a da ih nikada nisu slushali!;/

Odo' sad da spavam, sutra ceo dan shtrebanja! \o/

.

Link to comment
Share on other sites

Ma zvaču vas na gajbu, verovatno kod mojih ali ako žena sutra izlazi iz porodilišta onda nećemo skoro, moram biti odgovoran sredovečni ćalac a ne pijana budala :)

Brate trebalo je da se pokidas, to su oni trenuci kad cak i panduri blagonaklono gledaju na tebe.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma ja radio i sve regularno ,pred kraj zhurke 10 indijanaca krenu da biju mog ortaka na na pola metra od shanka,i jbg ja se popeo prvo na shank krenuo da shutiram,skochio dole dobio po nosu,udario jednog,drugog,treceg, dobio u oko, za to vreme dotrchao ostatak moje ekipe, i jbg :D

Sjebao nos,oko,ruku,nogu...

Dobro sam proshao :D

"Mali ima 9 godina, al' jak je k'o konj" :D

Kol'ko me je onaj grip iscrpeo, sinoc odem na 18-i, vec u 12 sam bio premoren, a celo vece sam pio kolu :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...