Jump to content

Kuda za Novu Godinu?


Recommended Posts

predomislio sam se, ostacu kuci s vuduom da se trljamo glavićima <3

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smara me nova godina, uvek se najgore provedem jer bude milion smaraca kojima je obaveza da izadju to vece. mozda do centra ako ne bude mnogo hladno. 

al realno kontam da ce me naterati drugari negde da odemo iako mi se ne daje 50e za ulaz u neki klub -.-... 

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Poslednje 2 sam proveo tako sto sam radio do 6, i onda nisam bio ni za kurac posle...

U svakom slucaju, ako ne slomim nogu ili ruku ili ako me neka budala ne zgazi, bice fantasticno...

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ako se Kole ne "svrti" sa gdj-icom Masinkom, verovatno ce to biti siri krug...:)

A, i ako se svrti, jos bolje, posto ce verovatno oboje imati usb kablove utaknute u vratove i levelovace jedno drugo besomucno...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ako se Kole ne "svrti" sa gdj-icom Masinkom, verovatno ce to biti siri krug...:)

A, i ako se svrti, jos bolje, posto ce verovatno oboje imati usb kablove utaknute u vratove i levelovace jedno drugo besomucno...:)

Omg wait wat?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

smara me nova godina, uvek se najgore provedem jer bude milion smaraca kojima je obaveza da izadju to vece. mozda do centra ako ne bude mnogo hladno. 

al realno kontam da ce me naterati drugari negde da odemo iako mi se ne daje 50e za ulaz u neki klub -.-... 

Kmh, hoces i ja im pomognem? :D daj neki predlog vickee nemoj si capi

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

U dizeldorf na Sensation White:) sa devojkom.. ako izvadim vizu a ocu!!

Hteo i ja, ona tura i sa Amsterdamom, ali fax traje do 30. decembra, a sve ture krecu 27-28. Jedino da nesto sam organizujem sa ortacima, ali realno mrzi me... Verovatno cu se zablejati na gajbi kod neke cupike ili jos bolje, kod mene, sa knjigom iz OETa.

predomislio sam se, ostacu kuci s vuduom da se trljamo glavićima <3

hahahaha pobedio si krukz. tako je zivopisan opis [:D]

Link to comment
Share on other sites

Nikad ne razmišljam o tome gde za novu godinu sve do tri dana pred novu godinu, i onda ako negde odem otiš'o sam, ako ne nisam, i nikad nemam nikakva očekivanja. A nekako uvek negde odem, provedem se od prosečno do ok, i to je to. Mnogo više volim 1. januar, onako ujutru kad je grad prazan, i popodne kad onako ništa ne radi, niko nigde ne ide i to.

Link to comment
Share on other sites

Nikad ne razmišljam o tome gde za novu godinu sve do tri dana pred novu godinu, i onda ako negde odem otiš'o sam, ako ne nisam, i nikad nemam nikakva očekivanja. A nekako uvek negde odem, provedem se od prosečno do ok, i to je to. Mnogo više volim 1. januar, onako ujutru kad je grad prazan, i popodne kad onako ništa ne radi, niko nigde ne ide i to.

ufff, da, bleja prvog januara je nesto najjace u celoj godini :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Docekivanje nove godine je skoro uvek fejl, svi su u obavezi da se do jaja provedu i svi ocekuju neki super provod. Pogotovo kada krenu da planiraju pocetkom novembra. Ljudi ne znaju da budu spontani, takve akcije su najjace. :D

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

http://www.jolly.rs/NovaGodina.aspx :D

inace premisljam se dal da zapalim za amsterdam za ng, ali moram jos da vidim oko posla, posto cu verovatno raditi taj dan :/

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Posle x godina prvi put planiram gde cu za novu godinu, tj za praznike :) U vecnini slucajeva sam funkcionisao kao Lucky, tj dva dana pred ng vidim gde i sta.

but this year...

República Dominicana, 10 dana, all inclusive sa jos jedno 5 ljudi .... dok se drugi smrzavaju, ja cu da cirkam rum, pusim cigare i valjam se na plazi.

'Bes bre vise zimu :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Nikad ne razmišljam o tome gde za novu godinu sve do tri dana pred novu godinu, i onda ako negde odem otiš'o sam, ako ne nisam, i nikad nemam nikakva očekivanja. A nekako uvek negde odem, provedem se od prosečno do ok, i to je to. Mnogo više volim 1. januar, onako ujutru kad je grad prazan, i popodne kad onako ništa ne radi, niko nigde ne ide i to.

omg :(

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ova luck-ijeva (vero)ispovest lici na obrazlozenje iz oprostajnog pisma samoubice...:(

Ide se i meni negde za novu godinu, van beograda...uh, bilo bi lepo otici na neko skijanje...

3XGllO4A890.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...