Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shadowfiend's melee swing hits XXX for 1458 Shadow.

Shadowfiend's melee swing hits XXX for 3024 Shadow.(Critical)

Shadowfiend's melee swing hits XXX for 3116 Shadow.(Critical)

toliko o igrici

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

nije poenta u tome ako bas hoces da znas bio sam na jednom od tornjeva u WG kuli poenta je da su popovi retardirano op ko da nije dovoljno sto dotovi udaraju po 5k crit

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

nije poenta u tome ako bas hoces da znas bio sam na jednom od tornjeva u WG kuli poenta je da su popovi retardirano op ko da nije dovoljno sto dotovi udaraju po 5k crit

igram SP-a i slazem se sa tobom.... dovoljno je da imas improved devouring plague, bacis SW:P, spamujes DP i to ti je to... cak ti i ne trebaju ostala sranja... i jos sam primetio da, pre poslednja dva peca, pristovi su uglavnom bili disc u bg-ovima...sada, odjednom sa svih strana, vidis zilion senki kako dolazi ka tebi.... ali da se ne lazemo frost mage ide vise na kurac nego SP...

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da mi preporuci dobar server za alijansu?

Vidim da ne moze, kad se menja faction da se odmah menja i server, a 50e je vec puno, pa cu zameniti samo server :)

Znaci, alijansa, server nije tolko bitan, vazno je da se ne ceka puno za BG-ove i arene, znaci da je ok battlegrupa.

Cataslysm je mrtva, sat-dva se ceka samo za daily bg...

Stvarno bi zamolio za odgovor, i obrazlozenje, posto jednostavno nemam koga da pitam, svi koje znam igraju na mom serveru :)

Unapred hvala.

edit:

Da, posto necu da prebacujem 80-ku, nego nesto manji level sa hairloomima, da ga normalno lakse izlevelujem, zanimam me dal mozda nece biti problema sa time?

Jel neko probao?

Edited by }{itman
Link to comment
Share on other sites

Outland - Misery

zar nije bilo 20k chain od shamana na lvl60 ? Ili je to mozda na lvl70 sa nastakovanim stormstrikeovima , davno je bilo ne secam se vise :)

Na ovo mislis ?

http://www.youtube.com/watch?v=InqmjHf6jfE

To je bio neki bug jer su se debuffovi stackovali, mislim da je to bio ptr koliko se secam da mi je neko rekao.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

i za mene :)

bas me uvatila nostalgija pre neki dan :D

al mi banovano placanje svega na tom account samo moze game card da se doda + nema wotlk na sebi :s

Samo im posalji email da hoces da igras opet, da te interesuju novi produkti/service od Blizzarda itd. Skinuce ti ban. Meni su skinula na warra koga nisam igrao godinama a skinuli su i na mage kojeg igram svaki dan.

Siguran sam da si probao to, al tek kasno su poceli da skidaju banove. To je dobro za njih sad imaju dosta "PAID SERVICE" razloga da ti skinu ban. I Hybrisu su skinuli na rogue/paladina takodje.

Link to comment
Share on other sites

probacu sigurno opet cim opet budem upao u krizu

ali trenutno imam dobar 3v3 koji bi trebalo dobar rating da uzme :)

sinoc razbismo sve 2500 ratovane timove

+ sva trojica smo iz srbije sto je mnogo do jaja za pricanje

inace napravio sam materijale za Titanium Spikeguards ovaj item

za manje od par stotina golda jedino sto sam kupio su bili titanium barovi i placao ljudima fee za transmute u titsteel

Link to comment
Share on other sites

vi sto su vam skinulu payment banove

jel ste slali sve podatke sken lk, kreditne etc ili samo whine kako ocete opet da igrate normalo da koristite realm transfer, organ transfer, penis size change?

meni je problem sto mi nije isto ime na lk i na acc pa se plasim da me ne banuju

Link to comment
Share on other sites

vi sto su vam skinulu payment banove

jel ste slali sve podatke sken lk, kreditne etc ili samo whine kako ocete opet da igrate normalo da koristite realm transfer, organ transfer, penis size change?

meni je problem sto mi nije isto ime na lk i na acc pa se plasim da me ne banuju

U mom slucajo sam poslao samo whine posto nisam imao slike CC (bio je banovan kad sam ga uzeo preko trade-a). Ali ako imas slike LK i od kartice onda je to jos bolje i ako nisu na istom imenu. Mozes im reci da ti drug placa, nije to njima problem i nije protiv pravila. Al desi se da ti oni sami traze da im posaljes karticu ako sumnjaju da je ukradena.

Link to comment
Share on other sites

U mom slucajo sam poslao samo whine posto nisam imao slike CC (bio je banovan kad sam ga uzeo preko trade-a). Ali ako imas slike LK i od kartice onda je to jos bolje i ako nisu na istom imenu. Mozes im reci da ti drug placa, nije to njima problem i nije protiv pravila. Al desi se da ti oni sami traze da im posaljes karticu ako sumnjaju da je ukradena.

meni su razliciti ime na koje je registrovan account i ime na licnoj karti (duga prica), tako da ce da pomisle da acc nije moj

za kreditnu znam da im je np ako je razlicito ime

probacu i ja whine pa ako traze nesto /ignore lol

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...