Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

~15-16 sati grinda i imas najjaci prsten trenutno dostupan.

PVE rulz, kknpbb...

Odlicno, i pozdrav svim pro igracima koji udju u WG i BG-ove sa novim prstenom i ownuju sve redom, zato sto su (normalno) pro...

(sry. popizdeo sam na sve pve whores u mojoj battle grupi koji misle da ako imaju lvl299 pve iteme (posle 19 sati grindanja) mogu sve)

Edited by }{itman
Link to comment
Share on other sites

Posto sam rodom sa Sylvanasa :P stvari koje tamo vidjam uzimam zdravo za gotovo.Igram nekog shamana na Emerisu i mislim se ja , ajde malo da odigram WG , sad ce , za 1min.

Prijavim se i udjem prvi u raid.Rekoh pa mozda sam prvi , jbg , nije mi prvi put.Kad ono prolazi vreme a ja i dalje jedini u alijansi.U sledecih pet do deset minuta dodje jos mozda 7-8 ljudi.

Horda naravno full .. nije proslo 10minuta sve nam uzeli i genkuju nas na poslednjem groblju.

Nas 7 njih 40 ... jebeni rofl...

Link to comment
Share on other sites

Posto sam rodom sa Sylvanasa :P stvari koje tamo vidjam uzimam zdravo za gotovo.Igram nekog shamana na Emerisu i mislim se ja , ajde malo da odigram WG , sad ce , za 1min.

Prijavim se i udjem prvi u raid.Rekoh pa mozda sam prvi , jbg , nije mi prvi put.Kad ono prolazi vreme a ja i dalje jedini u alijansi.U sledecih pet do deset minuta dodje jos mozda 7-8 ljudi.

Horda naravno full .. nije proslo 10minuta sve nam uzeli i genkuju nas na poslednjem groblju.

Nas 7 njih 40 ... jebeni rofl...

Isto je i na boulderfistu ,imba svaki wg dobijamo ,free honor :) - mislim dobro je za nas hordase,kapiram da je alijansi smor

Link to comment
Share on other sites

Posle šest meseci pauze, uplatio sam wow da vidim šta ima novo i, bogami, ima ohoho novina. Da skratim priču, ovo je sada postala vrlo zabavna igra casual slackere.

Da ne nabrajam sad sve detalje, ali nisam mogao da zamislim da će da se desi da svog ally locka prebacim u hordu, da će levelovanje da bude onako lako sa 5 heirlooma (a posle vidim da je epic mount na 40 lvlu O_o), da ću da levelujem sa svojim drugarom High Warlordom koji je sada blood elf...i zilion drugih.

Ali! LF dungeon je najbolja stvar ikad na svetu, bez premca. Super mi je što sam posle 12 sati igranja na 80. lvlu imao tri t9 komada. :D

A čitam da će dodatno da se pojednostavi igra za ekspanziju, da nestaju hit, arp, spellpower...i da će sve da se svede na statove. Teresantno.

Ne znam kako je hc igračima, ne znam kako je u areni, ali znam da je ovo pugovanje svega sa teleportom u instance do jaja stvar.

Aj' živi bili.

Link to comment
Share on other sites

auuuuuuu

koja masa beskorisnih govana od ljudi igra igricu sredom

3x sam pravio raid za icc

sva 3 puta su jebeni majmuni izasli jer "nemaju vremena da cekaju"

ne znam kako su zamislili da odigraju raid onda koji traje 2-3h sata najmanje (25 je bio u pitanju)

gubimo bgove, gubimo wg

treba se posrati po extremnim casual ljudima koji misle da se igrica vrti oko njih

cela igrica se pretvorila sa ovim patchom u casual govno usranih govana

izlevelujes lika i uzmes full t9 i kao svi rade dps i svi imaju gear score za icecrown

i kad ih dovedes u raid backpedaluju i ne znaju da se pomere iz vatre

Link to comment
Share on other sites

cela igrica se pretvorila sa ovim patchom u casual govno usranih govana

izlevelujes lika i uzmes full t9 i kao svi rade dps i svi imaju gear score za icecrown

i kad ih dovedes u raid backpedaluju i ne znaju da se pomere iz vatre

Što bi rek'o Bora Drljača - plači, mala, plači. :D

Killy kladim se da si isti post imo i pre godinu dana. Sta si ocekivo da ce igra postati za proove? Igraj Darkfall jbg, mislim da ne postoji more hc mmo.

Zar nije Aion jedan veliki no life? Inače, kada sam čuo kako izgleda igranje Everquesta, shvatio sam da blagu predstavu nemam kako izgleda hc igranje MMO-a. Ono je, bre, čist horor, wow nikada nije bio ni petina toga.

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

ono sto je razlicito u ovom sada vajnu u odnosu na prethodne

je to sto sad svi imaju t9 zbog petcha a jos uvek ljudi nisu poceli da uzimaju t10

(sholdere jesu al ono) i ne postoji nikakva razlika izmedju ljudi jer svi imaju isti gear

i radi se o tome da se inace sve puguje na al'akiru a problem je ocigledno da se svi casual kreteni loguju sredom u igricu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...