Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

e, da, možeš da zamrzneš studiranje (ne plaćaš ništa, možeš da polažeš ispite, kao ne ideš na nastavu al ko da to neko proverava) sa potvrdom da si u vojsci. to kontam da ti čak i odgovara.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam devedeset i neke dobio resenje da se javim da pocnem da sluzim vojsku, bas pred pocetak rata sa sipcima (mislim januar 98)....stiglo na kucnu adresu, cale (budala i kreten) uredno primio i zahvalio im se...

Kako se nisam osecao vrednim casti da svoj bedni zivotic predam rodnoj grudi na raspolaganje, otisao sam sa uverenjem o studiranju kod vojnog referenta u Novom Beogradu, pa onda u komandu u Zemunu i tamo nasao nekog komandira da resenje poniste i da mi odloze vojsku...

Moj savet, uzmi uverenje o studiranju, i idi da molis referente po vojnom odseku....

Mislim da ce ti na kraju izaci u susret...

Sreceno!

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ae se iscimamo zajedno da nam naprave dva

ovakvavratilo1dw7.jpg

komada!!!

Mozes i sam da napravis nesto slicno. Ja sam otisao na ono stovariste preko puta Dzakarte, odneo im crtez i mere, izabrao sipku odgovarajuce debljine, ljudi mi sve to isekli, zavarili i cak ofarbali osnovnom bojom za nekih tipa 800 din.

Posle sa drugarom izbusili Hiltijem, stavili Fisherove tiplove i vrhunski, kacili smo se nas dvojica na nju, ni da mrdne.

Jedino sto obavezno mora da je stavis na noseci zid

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ako si dobio reshenje nema vishe nazad, e sad, nisi mogao da ga dobijesh ako se prethodno nisi sam pojavio tamo u nekom momentu valjda.

jle treba da krenesh sad od decembra?

ne pishe da je decembar,ali sam primio reshenje.Sve u svemu,jurcacu u ponedeljak sa potvrdom da to odlozhim,jebem im mater :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mozes i sam da napravis nesto slicno. Ja sam otisao na ono stovariste preko puta Dzakarte, odneo im crtez i mere, izabrao sipku odgovarajuce debljine, ljudi mi sve to isekli, zavarili i cak ofarbali osnovnom bojom za nekih tipa 800 din.

Posle sa drugarom izbusili Hiltijem, stavili Fisherove tiplove i vrhunski, kacili smo se nas dvojica na nju, ni da mrdne.

Jedino sto obavezno mora da je stavis na noseci zid

pa da, to sam i mislio!

reci mi samo jel moras sam da se cimas za sipku ili to vec oni tamo imaju??

koje si ti mere imao? :)

Link to comment
Share on other sites

Kad dodjem u ovu Jagodinu ne slizaim sa neta po 4 dana xD

Inace isuse hriste 

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000177690927&ref=mf

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

E LAKU NOC!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...