Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

au matoreee...burazerov ortak imao 37 i kusur nekoliko meseci. niko nije znao da kaze sta ze desava, jednog dana samo proslo. doduse, nije kasljao i to...

pa da .. i Lekijeva Bojana je vukla onu temperaturu od 37 i po sto godina... mada, kod nje je bilo nesto hormonski :P

@topic

ljutaljutaljutaljutaljutaljutapmspmspmspmspmspmsljutaljutaljutaljutaljutaDunjaDunjaDunjaDunjaDunjaljutaljutaljuta !

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh, odradio trcanje jos jedno vece...bas me krenulo...samo da ne pada kisa i bice lepo...mozda i prezivim do proleca...:)

I tako...

sranja sa svih strana....

drugaru zena uzela dete i odvela ga i ne da mu da ga vidi...krenule pretnje tuzbama, advokatima, imovina, ciji je stan, sta je cije, ko vise voli dete, ko manje, sta je ko kome rekao....tuga...:(

sacuvaj me boze...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sutra će dve nedelje kako imam 37 gotovo non stop, i dalje kašljem kao konj, a odem danas kod lekara da mi protumače rezultate vađenja krvi, i oni mi kažu, super su, idi kući pij sirup za iskašljavanje i vitamin C.

Ja ne znam, da inženjeri rade ko lekari, i dalje bismo okretali telefon na kurblu i koristili samo jednosmernu struju :(

Pazi, ta temperatura hoce i od nervoze (podsvesne), pricam iz iskustva.

Iskuliraj, ne tripuj da si bolestan, zivi normalno i proci ce.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

i kako covek da ne popizdi? nabijem ''beograd put'' na kurac i sve njihove radnike,koji ne mogu da zakrpe kratere po ulicama. malopre sam uleteo u jedan takav i prvo pomislio da sam unakazio i felnu i gumu... a odma zatim toga je usledio zvuk drljanja gume u felnu! srecom,onako odokativno,felna nije isrkrivljena. takodje,poserem se na ''kit za reparaciju'' gume,koji ni posle 2 pune boce ne moze da pomogne. sutra u najavi ceo dan sa vulkanizerom =/

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

de ste carevi. spava mi se brda, popio sam jogurt i ladno mi iznutra, moracu da zakuvam pola litra fuke sad. radovao sam se vikendu, a onda skapirao da je isti pun obaveza, i da cu sve sto sam nameravao da zavrsim morati ponovo da odlozim za sledeci...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

edeste e

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sutra će dve nedelje kako imam 37 gotovo non stop, i dalje kašljem kao konj, a odem danas kod lekara da mi protumače rezultate vađenja krvi, i oni mi kažu, super su, idi kući pij sirup za iskašljavanje i vitamin C.

Ja ne znam, da inženjeri rade ko lekari, i dalje bismo okretali telefon na kurblu i koristili samo jednosmernu struju :(

96te sam vukao 37.2-3-4-5 nekih par meseci. Isao sam kod lekara, nista mi nisu nasli. Proslo je samo od sebe (trajalo je preko 3 meseca ako se dobro secam).

Cudna stvar je da su simptomi bili kasljucanje i non stop preznojavanje (nije bila ni upala pluca) a da sam se osecao bolje nego ikad, pun i prepun energije :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...