Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

glede mamurluka: od cirkanja boli glava jer organizam potroši vodu da metabolizuje alkohol, tako da osim cirkanja veće količine ovde za vreme ili posle opijanja nema drugog leka.

taj rad, vataj ladovinu! navrati, ja sam na šalteru na ginekologiji :p

dok si na šalteru na ginekologiji, dobro je :D

Evo mi ga Nemke pregleda neke pravnicke stvari oko mog potencijalnog skucavanja.

Ko Tufir je jebote kad nabija one papire i ugovore na lice i iscitava podatke.

Ja sam pobegao jer ne mogu vise :)

gde ćeš da se kućiš?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bas retko kad mamuran. Tacnije, desilo mi se dva puta u zivotu. Prvi put neka zla nova godina gde samo sto nisam poceo krv ljudima da pijem i navodno sam popusio celu paklu cigara (a inace organski ne podnosim cigare) i naredno jutro sam jedva ustajao iz sedece pozicije a da mi se ne zavrti u glavi. To je bio ovaj rad. Drugi put nesto relativno skoro posle nekog opijanja u Dangubi, isto me glava otkidala, moguce zato sto nisam bacio peglu vece pre, izgleda da to pomaze.

Link to comment
Share on other sites

juh jedva cekam da ustanem sutra!! za 2 nedelje ispit za masters, realno moram da pokidam membranu da bih upao na fax. ali dobro za sada je sve ok! cokim vas! WTFJEBOTE leskolino ima 7k postova!!!!!! get a lajf !!! :)))) :****

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...