Jump to content

Upgrade foruma...


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A vi iskljuchite signe, pa ce postovi biti manji!

pa ne bi bili mnogo manji, jer treba da ispishe sve te tako bitne podatke o useru, groups, posts, sta voli sta ne voli i ostalo i sa tim je veliko plus ogroman prostor za signu...

primetih da je dosta sporije sve ali kapiram datreba vremena za fini tjuning i da ce biti bolje, samo eto, previse je genericki sve plus sve je iznenada bilo pa je pravi shok ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se ovo sa fast replijem.

Svidja mi se i shto su avatari vetji.

Dobro je i ovo ocenjivanje posta.

Jeste da je previshe boje, i malo mi neozbiljnije deluje forum, ali svi tjemo se navitji kroz par dana.

edit: Prajdo neverovatno su gadni ti skinuovi shto si ti okachiom, tbh.

Unka, ne verujem.

edit2: Shto ne mogu da obrishem signu ? Tj, ne mozhe da mi signa bude prazna, kazhe da mora da ima slova u njoj.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Fora je shto ni u CHorme 4 ne radi :D Pola tih ljudi (bravo, mislio sam na sahtove) si dovoljno retardirani da ne prepoznaju Chrome 4 nego im stoji pod other pa stoji da ne podrzhava...pricham napamet, al kontam da se lako mozhe proveriti. Mislim IE6+ lol...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

aj stvarno za prvu pomoc da dodate josh jedan ili dva tamnija skina, onaj shadow deluje ok. u ime svih nas sa wide monitorima/visokim rezolucijama vas molim da fiksirate shirinu foruma, znachi chak i poshto koristim sidebar opet mi se postovi razvuku preterano po shirini i vecina ih bude u red ili dva. bilo bi lepo da se izbaci i intrests iz ove leve celije sa avatarom chisto da se ne gubi toliko prostora uzalud.

naravno custom skin shto slichniji onom prvobitnom bi bio pure win.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

pa dobro sad, o ukusima se ne raspravlja, ali ako postoji josh neki tamniji skin koji bi imao sve funkcije i besplatan je ne vidim zashto da se ne doda. i meni je ovaj sad relativno ok kad sam iskljuchio signe, josh kad bi odradili ovo shto sam u prethodnom postu rekao ne bi mi smetao ni za stalno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...