Jump to content

tattoo


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze smetati za posao, ali opet, odelo pokriva 90% potencijalnih mesta za tet, zar ne?

Meni je to nekako bezveze, ako neko hoće da se tetovira, što razmišlja da li će to smetati za posao? OK, ne pričamo ovde o tetovažama na licu i tako to, ali ako misliš da će ti smetati za posao, nemoj se tetovirati, ako misliš da je to to što ti hoćeš i što te "ističe", istetoviraj se i guraj tu priču.

Link to comment
Share on other sites

na tet uopste ne mora tako da se gleda, mislim, svako ima svoje shvatanje i to je u redu, ali ako lik oce da obraca paznju na to dal se vidi u odelu, nek obraca.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a ja mislio da su tribali najdebilnije tetovaze ikad.

eto lose si mislio

a ne ne mighsa

Torment___Wallpaper_by_isilien.jpg

a sto je najgore stvarno se tripujem da odradim to ili

6a00d83441de5253ef0120a4d241c5970b-.jpg

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, ja se unapred izvinjavam sto cu malo da ishejtujem, ali evo mozda ti bude korisno i drugacije misljenje.

Npr primecujem da u teretani sad jedno 80% likova ima tet, sto na primer pre 6-7 godina uopste nije bio slucaj, tad je malo ko imao. Tetovaze su postale pomodarstvo, tj sad je to in, tako da se svodi na onu poslovicu videla zaba da se konj potkiva, pa i ona digla nogu. Vidi da li ti je sve to uopste potrebno, potrosices i pare i generalno se smarati oko toga (a i kao sto si i sam primetio, ozbiljnim ljudima ne treba tet). A realno neces se ni po cemu izdvajati od drugih ili biti faca jer ionako skoro svi vec imaju tet.

Druga stvar, ako hoces da se istices, moraces da uradis bas neku radikalnu tetovazu kao npr neku od onih sto je postovao Sheyn. Ove obicne, tekst, tribal, kineska slova itd su jednostavno suvise obicna i svaki retard ih vec ima.

Trece, ljudi koji prate ovakve modne trendove kao sto su recimo sada tetovaze, obicno su nezadovoljni sobom i pokusavaju da ispadnu bolji u ocima drugih, tj potrebna im je potvrda drugih da su cool, jer ovakvi kakvi su sada ne smatraju sebe cool likom vec sada. Na ovu temu moze da se polemise i mnogi ce reci da serem ili se nece sloziti, ali to je bar moje vidjenje stvari. Postoji mnogo drugih nacina da bas kvalitetno popravis svoj zivot, vidi cime si nezadovoljan, smisli kako da poboljsas svoju licnost i ponavljaj to sebi svaki dan i radi na tome.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima sto svaki "retard" ima tet, i u teretani i van nje? Ali zaista.. da li je bitno uopste to ko sve ima i ko sve nema? Mislim, da li je bitno da znas tu informaciju i da ona utiche na to da li ces da se istetoviras? To sto kazes za modu... ne kapiram ja to bash najbolje, poredjenje nije dobro. Ako neko vidi do jaja majicu, jaknu, patike, sta god... svidi mu se garderoba, i onda kaze sebi "e, mogao bih ja da pazarim nesto slicno".. jel on postaje retard? Postaje in? ili sta vec?

Ljudi masovno polaze od ideje da tetovaza mora da ima neko znacenje, jos kad krenu da izgovaraju ono cuveno.. "istetoviracu nesto sto je samo moje itd itd.. bla bla.... moj simbol.. kurac palac". Zasto neko mora da se tetovira zbog toga? Ja mogu od sebe da podjem i da kazem ako bih se tetovirao, to bi pre svega bila estetska stvar, znaci, zbog toga sto lepo izgleda, a ne zbog toga sto imam potrebu da istetoviram svetog petra da bi se znalo da sam vernik (samo primera radi). Siguran sam da ima jos takvih ljudi.

Ako se istetoviras , naravno da ces da se izdvajas od drugih koji nemaju tetovazu... (: Ti imas, oni nemaju... ti si dobio taj +cool factor i ribe ce se loziti i sve sto ide uz to.

@Niggrola: Te privremene tetovaze su ogromno djubre, kostaju dosta, i kad krenu jednom da se skidaju, pretvore se u mrlju neku, a to se ne pere posle par pranja sapunom ko kad se isaras hemijskom olovkom, izgleda do jaja ruzno kad krene da se raspada.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima sto svaki "retard" ima tet, i u teretani i van nje? Ali zaista.. da li je bitno uopste to ko sve ima i ko sve nema? Mislim, da li je bitno da znas tu informaciju i da ona utiche na to da li ces da se istetoviras? To sto kazes za modu... ne kapiram ja to bash najbolje, poredjenje nije dobro. Ako neko vidi do jaja majicu, jaknu, patike, sta god... svidi mu se garderoba, i onda kaze sebi "e, mogao bih ja da pazarim nesto slicno".. jel on postaje retard? Postaje in? ili sta vec?

taj rad...ako ceca sad krene da slusa pink flojd jel ja treba da prestanem?

Ljudi masovno polaze od ideje da tetovaza mora da ima neko znacenje, jos kad krenu da izgovaraju ono cuveno.. "istetoviracu nesto sto je samo moje itd itd.. bla bla.... moj simbol.. kurac palac". Zasto neko mora da se tetovira zbog toga? Ja mogu od sebe da podjem i da kazem ako bih se tetovirao, to bi pre svega bila estetska stvar, znaci, zbog toga sto lepo izgleda, a ne zbog toga sto imam potrebu da istetoviram svetog petra da bi se znalo da sam vernik (samo primera radi). Siguran sam da ima jos takvih ljudi.

a eto vidis, ovde si subjektivan...sto se mene tice, okej su mi obe 'skole' i 'podskole' te dve skole. ima tu dosta faktora. medjutim, ono sto jeste debilno je kad lik uzme i PRVO odluci da stavi tet (ne estetski, vec simbolicki), a onda razmislja sta bi mogao da stavi...to je okej ako radis estetski, ali u drugom slucaju, krajnje je mentolski da to ide tim redosledom.

sto se tice privremenih tetovaza, mozda cu ispasti balkanski kromanjonac al brate, to je meni ko bezalkoholno pivo i ostale slicne aberacije:) svestan sam da se vecina ljudi nece sloziti sa mnom, al dobro, mogu i ja da budem nedokazan u nekim stvarima:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

samo cu ponoviti da tet moze biti i neprijatan, odnosi se kad sam stavio srce iz sladoleda na dupe nakon tusiranja da se malo nasalim, seo na mokar peskir i upalio wow.

Neprijatno je letii paziti da ti neko ne vidi crveno srce na dnu desnog guza.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kal1 > pa dobro, tribali, simboli, whatever

privremene tetovaze su u fazonu, imas tetovazu 5 godina i crnu fleku ceo zivot... thanks but no thanks

tetovaza naravno da se bira zbog toga sto ti je to lepo i sto mislis da ce ti ok stajati. ali moje licno misljenje je da treba raditi nesto sto tebi ima simboliku, i nesto sto za tebe ima "pricu", tako se nikad neces pokajati

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da pricham ovde,jer se osecam vec prozvanim sto imam tetu :)

Uskoro cu raditi i drugu,znaju Ivan i Tjile sta cu raditi,tako da,Ivane,samo me ono opravdaj kako sam kul hahahaha :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...