Jump to content

tattoo


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

picz plox

mrzi me da pricham ovde,jer se osecam vec prozvanim sto imam tetu :)

Uskoro cu raditi i drugu,znaju Ivan i Tjile sta cu raditi,tako da,Ivane,samo me ono opravdaj kako sam kul hahahaha :>

ko te proziva? jebes hejtere lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sto se tice privremenih tetovaza, mozda cu ispasti balkanski kromanjonac al brate, to je meni ko bezalkoholno pivo i ostale slicne aberacije:) svestan sam da se vecina ljudi nece sloziti sa mnom, al dobro, mogu i ja da budem nedokazan u nekim stvarima:)

[:D]

jebesh tet`ove, ozhiljci su ftw!!! :D

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

vudu: hejt seks!

migza:

oziljci ne mogu imati deskriptivnu i vizuelno-umetnicku crtu. in b4 'brate jesi cuo za scarring', jesam i to i dalje nema tu crtu. i prilicno je besmisleno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vudu: hejt seks!

migza:

oziljci ne mogu imati deskriptivnu i vizuelno-umetnicku crtu. in b4 'brate jesi cuo za scarring', jesam i to i dalje nema tu crtu. i prilicno je besmisleno.

Dul brate:D

el me zezash? :)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

 

divno, sklop tribala i kineskih slova u jednom, vrx  [8D]

imo, tet ne mora da ima neko posebno značenje, već kao običan ukras na telu.

upravo si fejlovao, a da toga nisi ni svestan

da ne budem cisto gundjalo

niti je to tribal

niti su to kineska slova

bas me interesuje dal ce se naci neko ko ce prepoznati simbol. a trebalo bi da ga prepozna barem 15-20 ljudi

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

realno je ovaj tet bolji od bos teta jer tetoviras ne simbol nego vec postojeci tet :)

ali realno fantasticno izgleda, samo sto je na tom tvom lose uradjena glava ribe, en vidi se da vristi

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

realno je ovaj tet bolji od bos teta jer tetoviras ne simbol nego vec postojeci tet :)

ali realno fantasticno izgleda, samo sto je na tom tvom lose uradjena glava ribe, en vidi se da vristi

sambadi lajkz simbols from z gejms, end sambadi lajks tets from z gejm... its ol sejm shit:))

tatuuuuz

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Tatoo; dosta subjektivno;

kao sto neko rece ono; estetski i da ti nesto stvarno znaci; Jedna od najgotivnijih tatoova koje sam ja video, u smislu da nekom nesto znaci; U Kanadi, MMA / BJJ klub, poznanik koji je i profa; ima na ruci; odradjeno black and white; on, vidis mu ledja sa svim njegovim drugim tatoovima, okrenut ka nekom velikom demonu; Mora se videti; odradjen je gradient i contrast wooha;

A estetski; meni su tatuovi MNOGO kul; ali licno; znam da kako prodje vreme menjam dosta stil; lifestyle itd; a tatku ne mogu da promenim, samim tim estetski; previse dugo traje; Ko slika na zidu; ili bilo sta sto ima samo estetsku namenu; menja se kroz neko vreme;postane monotona; jer nema dublje znacenje;

no. najgotivnije u svakom slucaju da sam odradis skicu ili sa nekim ortakom; barem je to meni fazon; posle neka majstor do prepravi sta moze/ne moze;

edit: ^ a ovaj tatu gore; je po meni estetski lose pozicioniran; bolje da je vise, odma kod ramena;

Edited by True!Bantu!
Link to comment
Share on other sites

pozicioniran jeste lose, ali po pitanju neke estetike, kompozicije, odnosa svetlo-tamno itd, sasvim je dobar tet. sad, dal je simbol neukusa, to ne bih znao.

no. najgotivnije u svakom slucaju da sam odradis skicu ili sa nekim ortakom; barem je to meni fazon; posle neka majstor do prepravi sta moze/ne moze;

ako ti je bitno da radis nesto omg svoje omg onda naravno da ces sam skicu ili, ako numes, onda barem da stojis majstoru nad glavom ili da angazujes nekog ilustratora (kahm kahm), ali ako radis neki estetski lol tet, onda verovatno postoji vec neki tet koji je bolji od tog sto bi ga ti napravio.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pozicioniran jeste lose, ali po pitanju neke estetike, kompozicije, odnosa svetlo-tamno itd, sasvim je dobar tet. sad, dal je simbol neukusa, to ne bih znao.

ako ti je bitno da radis nesto omg svoje omg onda naravno da ces sam skicu ili, ako numes, onda barem da stojis majstoru nad glavom ili da angazujes nekog ilustratora (kahm kahm), ali ako radis neki estetski lol tet, onda verovatno postoji vec neki tet koji je bolji od tog sto bi ga ti napravio.

Bolji, kome bolji? meni? onda verovatno ne; Bolji je subjektivno.

Svaka ti cast za post

Link to comment
Share on other sites

pa reko sam ako ces nesto sto tebi znaci da radis, naravno da ces sam skicu. ali ako oces nesto cisto estetski, onda ce bolje da ti uradi majstor/crtac/ilustrator i verovatno postoji vec neki templejt tet koji je bolji. bolji kao objektivno bolji, ne tebi, vec objektivno. postoje neka fundamentalna pravila, nije sve meni tebi. sad si ti riba i oces leptira na guzi cisto zato sto se tripujes da ce dobro da ti stoji i sad ces da uzmes i da skrabas nekog bozemesakloni leptira sa pet nogu i glavom naopako? neces, nego ces lepo da odes kod majstora i da kazes, ocu leptira, on ce ti pokaze dvaes leptira i izabraces jednog ili ces uneti neke izmene sitne. druga je stvar ako obelezavas nesto tebi bitno.

primera radi, karla del ponte je ruzna zena, objektivno. ti kad vidis neki crtez, ako se razumes iole, moci ces da ga analiziras da li je bolji ili losiji od nekog drugog crteza bez obzira da li se tebi svidja ili ne. ljudi poseduju mogucnost analize.

druga stvar ako obelezavas nesto tebi licno bitno, onda u igru ulazi taj subjektivni faktor, naravno.

primera radi:

cool-spiderman-chest-tattoo.jpg

ovaj tet je meni grozan i niti mi se svidja estetski niti mogu da vidim kakvu filozofiju iza ovog teta. ali objektivno, ovaj tet je vrhunski uradjen, tu nema price.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...